gardumi ziemai

Šeit Jūs varat uzdot jautājumus par jūrascūciņu barošanu.

Moderators: Inese, Moderators

Lauruu
Jaunā kāvija

gardumi ziemai

Postby Lauruu » Tue, 22. Jul, 2008 18:04

sāku domāt par cūķu barošanu ziemā un rudenī. pieredzes man nav - mani ir pavasara bērni. ;-)
ko jūs viņiem dodat vēl izņemot kombikormu.? šobrīd man šķiet ka viņi ir gaužām izlutināti, pie svaigas lauku zāles un dārzeņiem pieraduši... un tas viņiem ir pirmajā vietā. kad viss ir noēsts, tad tikai pievēršās kam citam. kaut kur lasiju, ka var dot kaltētas pieneņu lapas. šis tas mums jau ir ievākts :roll:
mazie draugi

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Fri, 25. Jul, 2008 19:54

Par kaltētām pieneņu lapā dzirdu pirmo reizi ,ideja nav slikta ,bet labi kaltēt nātri, tā ir labs C vitamīna avots ziemā.
Pēc negatīvās pieredzes ar kombikormu , to vairs nedodu, cenšos dot barību, kur vismaz var redzēt kas ir iekšā.
Nu un ziemā cenšos dot dārzeņus, kuri ir sezonas ,burkāni, kabači, ķirbji, kuri līdz tam laikam uzglabājas.
Kā piedevu esmu iecienījusi Ķīnas kāpostu.
Imagehttp://megrekss.eu

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Fri, 25. Jul, 2008 22:28

Mums kaltētas pieneņu lapas ir klāt pie siena. Vēl kaltēju aveņu slotiņas, kliņģerīšu ziedus, kumelīšu slotiņas, ķirbi,ja lielāks un nevar uzreiz visu apēst,tad kaltēju un dodu,protams, arī svaigu ķirbi un kabaci. Vēl var kaltēt mežrozīšu augļus.
*Nav jēgas dzīvot šodienai,ja nav sapņa rītdienai*
Image

Lauruu
Jaunā kāvija

Postby Lauruu » Sat, 26. Jul, 2008 10:35

mūsu sausā barība ir Prestige Luks. ceru ka rakstu pareizi. kombikormu nedodu, pārteicos, par straumju ražojumu esmu lasijusi.
:-?
ķīnas kāpostu manējie gan neēd...
mazie draugi

Return to “Barošana”