Mans lēmums iegādātie jūrascūciiņu, labu draugu!

Grauzēju īpašnieku sludinājumi.

Moderators: Inese, Moderators

Anastasija (Vitja)
Kāvija

Mans lēmums iegādātie jūrascūciiņu, labu draugu!

Postby Anastasija (Vitja) » Mon, 24. Sep, 2007 18:08

Tātad, esmu nopietni apsvērusi lēmumu iegādāties jūrascūciņu, jo vēlos par kādu rūpēties un atrast draugu kurš tiešām nenodos un nepievils. Vēlos garspalvainu jūrascūciņu. Krāsa varietē - melns ar baltu, brūns ar baltu, vai tīri balts būtu vnk. ideāli.
Iepriekš man dzīvoja džungārijas kāmis, kurš aizgāja pirms pusgada, apmēram, labākos medību laukos. Palika būris - garums 33cm, platums 22 cm, augstums 22 cm. Saprotu, ka tas cūķim ir par mazu, tapēc pirms cūķi iegādājos vēlos jums palūgts padomu un idejas, kā lai uztaisa izstabā kaut ko no kastēm varbūt, līdzīgu voljēram, kur viņam dzīvoties, un ko viņš nevarētu sagrauz. Ar laiku iegādātos būri lielāku.
Un būtu pateicīga, ja šeit ieliktu forumieši savu jūrascūciņu bildītes un aprakstus ar šķirnēm un vecumu un pēcnācējus kas ir bijuši konkrētajām cūciņām. Tieši no jūsu jūrascūciņām vēlos cūķi iegādāties.
Vai ir gaidāmi metieni, ja jā, tad kurš ir māte un tēvs, lai zini ko gaidīt?!
Apskatīšu visus piedāvājumus!

Jana*
Moderators

Postby Jana* » Mon, 24. Sep, 2007 19:14

nu nevaru ieteikt ka' kaut ko uzmeistarot, bet par mūsu mīluļiem un jaundzimušajiem vari skatīties sadaļās ''es un mans mīlulis'' um ''atdošanas pārdošanas ect'' tur info parasti izvieto. par metieniem gaidāmajiem gan nezinu īsti teikt ;-) lai veicas ar ideālās cūciņas atrašanu ;-) ;-)
:)

Emiitis
Kāvija - iezemiete

Postby Emiitis » Mon, 24. Sep, 2007 20:29

Es pārdodu mazu peruāņu petiņu. =)
Puisīti,kam būs ļoti gara spalva, piedzima 16.jūlijā pēcpusdienā, ir brūns ar baltu, ļoti mīļš, vesels, un viņam ļoti patīk kārtīgi izskrieties pa istabu =) :lol: :lol: Rokās droš un nekož!!!
Lūk arī viņš =)
Image

Tēvs šim mazulis ir steinhas skaistas Blekijs un mamma ir mana Pīka =) =) =)
Mīliet savus dzīvnieciņus un nekādā gadījumā nedariet viņiem pāri :hug: :hug: :hug:

Vinnijs
Zinošā kāvija

Postby Vinnijs » Mon, 24. Sep, 2007 22:30

par būri !

http://www.cavy.lv/forum/viewtopic.php?t=694

vietas mierīgi pietiek 3-4 cūcām :-)
.

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Tue, 25. Sep, 2007 11:36

Vai vēlies vienkārši pet mīluli,jebšu šķirnes cūciņu?

Katrā ziņā kārtīgi izpēti forumu kaut vai šo sadaļu par pirkšanu/pārdošanu/atdošanu. Gan jau noteikti kaut ko atradīsi sev arī. ;-)
Bet ja vēlies šķirnes cūciņu,tad tev ir jājautā audzētājiem un vēlams arī zināt kādu šķirni tu vēlies.
*Nav jēgas dzīvot šodienai,ja nav sapņa rītdienai*
Image

steinha
Moderators

Postby steinha » Tue, 25. Sep, 2007 14:04

varu piedāvāt burvīgu peruāņu petiņu Puisīti melnā krāsā!būs garš apspalvojums :grin:
Image
Tēvs-Melns ar garu spīdīgu spalvu!
Mamma-
Image
Super forshie zveerinji!

Anastasija (Vitja)
Kāvija

Postby Anastasija (Vitja) » Tue, 25. Sep, 2007 16:41

Emiiti, par cik tu pārdod? Bet tagad problēmas man ar būri, tiešām uz laiku gribētu uztaisīt voljēru!
Vēl problēma ar omi, kura negrib dzīvniekus, teica, ja nopirkšu cūciņu izmetīs mani ārā ar visu sivēnu. Bet es tomēr riskēšu, piekritīs gan jau, kad jau būs mājās!
Parastu petiņu, vēlētos arī izstādēs piedalīties, pet klasē!

Emiitis
Kāvija - iezemiete

Postby Emiitis » Tue, 25. Sep, 2007 17:07

Mazo es pārdodu pa 4.Ls =) =) =)
Ielikšu vēl kādas bildītes,ja tiesam interesē mazais =) :)) :)
AR voljēru būs tā kā būs :D :) :D būs grūti kopt un dzīvnieciņš var visu laiku izbēgt =) =) =)
Paskaties www.reklama.lv www.ss.lv un vēl citās lapās,kur pat dažreiz atdod vai ļoti lēti pārdod būrus =) =) =) Daži būri ir tik smuki un lieli,ka pat man gribētos kādu nopirkt vai paņemt :) :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu pagaidām man būri pietiek =)
Mīliet savus dzīvnieciņus un nekādā gadījumā nedariet viņiem pāri :hug: :hug: :hug:

steinha
Moderators

Postby steinha » Tue, 25. Sep, 2007 19:22

he ta jau vienmer ir !sakuma vecaki negrib bet tad ierauga un iepatikaas! :d
negribu nevienam atnemt pircejus,bet tik ta zinašanai ja kads cits sagrib manu cūķīti,Došu līdzi arī būrīti viņam :d
Super forshie zveerinji!

Anastasija (Vitja)
Kāvija

Postby Anastasija (Vitja) » Wed, 26. Sep, 2007 14:50

Emiiti, man tavs cūķis interesē, meklēju izmisīgi būri, nevaru atrast un neesmu vēl sastapusi, ka kāds būri atdodu, ja nu vienīgi ar trusi līdz....

Es savējo būri ar māju kāmim, riteni un barotavu varētu mainīt pret lielāku tukšu būri vai arī pārdot, lai cik jau iekrāts būtu priekš cita būra....
Ja kādam labāks variants, piedāvājiet!

Vinnijs
Zinošā kāvija

Postby Vinnijs » Wed, 26. Sep, 2007 15:35

kā jau iepriekš rakstīju ! vajag skatīties www.vauvau.lv tur būris 22 lati maksā (kas ir ļoti lēti) un izmēri ir 100x54x44 cm
.

Anastasija (Vitja)
Kāvija

Postby Anastasija (Vitja) » Wed, 26. Sep, 2007 15:40

Vinnijs wrote:kā jau iepriekš rakstīju ! vajag skatīties www.vauvau.lv tur būris 22 lati maksā (kas ir ļoti lēti) un izmēri ir 100x54x44 cm

Tagad būri meklēju kā saka "pa blatu", ja neatradīšu tad jākrāj nauda un jāpērk internet veikalā....

Emiitis
Kāvija - iezemiete

Postby Emiitis » Wed, 26. Sep, 2007 17:53

Lūk mazais cūķis =) Nu jau viņam pāri diviem mēnešiem :)
No viņa tiešām Tev būs daudz jautrības =) viņš ir baigi mīļš, ļoti daudz runājas savā valodā :) :p :D un skraida ļoti ātri :lol:
Image
Re, kāds viņam balts smuks purniņš =)
Image
Man pašreiz nav lieka būrīša, ko dot līdzi :sad: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Anastasija (Vitja)
Kāvija

Postby Anastasija (Vitja) » Wed, 26. Sep, 2007 18:10

Emiiti, es pašlaik gaidu forumā Annu kura pārdod baltu jūrascūciņu, ja būs jau pārdevusi, obligāti pirkšu tavējo.....

steinha
Moderators

Postby steinha » Wed, 26. Sep, 2007 21:21

man prieks ka tev iepatikās kāda no cūciņām!:) lai tev izdodas atrast sev draugu :)
Super forshie zveerinji!

Return to “Pārdošu/Atdošu Pirkšu/Paņemšu”