panem6u uz laicinju puiku

Grauzēju īpašnieku sludinājumi.

Moderators: Inese, Moderators

dusja
Kāvija

panem6u uz laicinju puiku

Postby dusja » Sat, 07. Jul, 2007 11:39

panemshu uz laicinju puiku...jo manai cuuucinjai ir jau viens gadinsh...bet taa veel neatradu cuucinjai draugu..kur6 labpraat ar vinju buus...
:)

Novella
Pieredzējusī kāvija

Postby Novella » Mon, 16. Jul, 2007 22:52

Varu aizdot savu.
.

Bruno
Jaunā kāvija

Postby Bruno » Tue, 17. Jul, 2007 12:47

es tā pasmējos par to aizdošanu :lol:
bet ir jauki ka aizdot :grin:
Mīliet savus zvēriņus!hug: :hug: :hug:

Lapsa
Pieredzējusī kāvija

Postby Lapsa » Tue, 17. Jul, 2007 18:19

kas tur smiekliigs? :evil: :evil: :evil: :evil:
never say never, because one day you will say forever

dusja
Kāvija

Postby dusja » Fri, 03. Aug, 2007 22:36

jaaa????tie6aam Novella?var arii pie tevis patureet uz laicinju manu cuucinju...ja tev taa ir eertaak... ;-) jo es straadaaju tagad...daudz...
:)

Novella
Pieredzējusī kāvija

Postby Novella » Sat, 04. Aug, 2007 14:44

Ved tik , būs svaigs gaiss , svaiga zāle :2thumbs:
.

Novella
Pieredzējusī kāvija

Postby Novella » Thu, 16. Aug, 2007 12:22

Nu gan nav glīti , sarunāt tikšanos un neatnākt! Pat zinis nelikties ... Kauns , Dusja!!!!! :stock1: :stock1: :stock1:
.

steinha
Moderators

Postby steinha » Thu, 16. Aug, 2007 23:06

nju laikam jau tieshi delj ta ari es vairs negribeju dot blekiju!!bet cik nopratu vinja strada.. taka nav ne jausmaz kur vareja nozust!vismaz ar tel nr apmainijaties?
Super forshie zveerinji!

Novella
Pieredzējusī kāvija

Postby Novella » Thu, 16. Aug, 2007 23:20

Mums bija sarunāts satikties pie Origo. Aizsūtiju vēstuli , lai apskatās manu bildi , lai zin , kā izskatos. Vēstule līdz vakar vakaram ( un arī tagad) nav atvērta. Bet es vienalga aizbraucu ( ja nu viņa stāv ar būrīti pie ieejas) , vai atvēra vēstuli tieši pirms tikšanās.... Nogaidiju gandrīz pusstundu kā muļke un nekā. Tagad arī vēstuli nav atvērusi un par atvainošanos pat nav ko cerēt. :evil: :evil: :evil: :evil: Būtu kaut uzrakstijusi , atvaino , es netiku... Kur nu! Tev Steinha arī bija ar viņu sarunāts?
.

Emiitis
Kāvija - iezemiete

Postby Emiitis » Thu, 16. Aug, 2007 23:38

Steinhai gandrīz vai arī bija sarunāts dot Blekiju projām pie viņas cik sapratu :evil: :evil: :evil:
Arī es biju gatava pārdot viņai vienu savu cūķi, bet tad gan nepārdošu=(
Varbūt cilvēkam kautkas atgadījās, vai internets pazuda vai ar veselību slikti palika, neko mēs nevaram zināt =( :rollsmile: :rollsmilie2: :rollsmile: :rollsmile: :headstand: :rollsmile: Tākā būs jāsagaida atbilde un tad varēs runāt tālāk =)
Tās bija manas domas, var jau būt ka Dusja tā darīja speciāli, =(
Nevaram mēs taču aprunāt nepazīstamu cilvēku
:oO: :buch: :buch: :mod: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:
Mīliet savus dzīvnieciņus un nekādā gadījumā nedariet viņiem pāri :hug: :hug: :hug:

Novella
Pieredzējusī kāvija

Postby Novella » Thu, 16. Aug, 2007 23:44

Emij , es runāju , Steinha piedāvāja , bija Dusjas reklāma ss.lv un čušš... iespējams ka tikai gribēja kāds pamulķoties. Strādājošs, nopietns cilvēks tā nedarītu.
.

steinha
Moderators

Postby steinha » Fri, 17. Aug, 2007 10:28

Novella!
ja man ar bija jau vis sarunats ar vinju ka iedoshu blekiju,un pat vieta bij norunata,tik kad vajazdeja tikties es nekur nebraucu jo ari nekur neatbildeja...nu nez nevaru jau tak ari uzsticet cucinju,ka neradas,,kas zin mosh atpakal neatdotu :(
Super forshie zveerinji!

Emiitis
Kāvija - iezemiete

Postby Emiitis » Fri, 17. Aug, 2007 11:12

steinha wrote:Novella!
ja man ar bija jau vis sarunats ar vinju ka iedoshu blekiju,un pat vieta bij norunata,tik kad vajazdeja tikties es nekur nebraucu jo ari nekur neatbildeja...nu nez nevaru jau tak ari uzsticet cucinju,ka neradas,,kas zin mosh atpakal neatdotu :(

Īstenībā ,Novella, Tev varbūt ir pilnīga taisnība ;-) ''Sttrādājoš cilvēks tā nedarītu'' =) :lol: :lol: Nu tiešs trāpijums naglai pa galvu šis izteiciens šajā situācijā =) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Steinha, Blekijs ir fantastiks cūķis :applaus: :kinggrin: :2thumbs: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :mod: :2thumbs: :2thumbs: tik super forš, i pēc uzvedības un i pēc skata un svara :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja kāds viņu nozagtu vai vienk. neatdotu es arī ļoti bēdātos =( =( =(
Viņš ļoti ilgi jau ir pie manis un ir ļoti labi iepazīts, :lol: :lol: viņš pat izaudzināja savu dēliņu :lol: ;) nekas, :oops: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: drīz viņš atgriezīsies pie tevis mājās :roll: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :cool: :lol:
Mīliet savus dzīvnieciņus un nekādā gadījumā nedariet viņiem pāri :hug: :hug: :hug:

steinha
Moderators

Postby steinha » Fri, 17. Aug, 2007 13:33

man prieks ka tev patik :) Es ljoti milu blekinju!un negribetu pazaudet!:) Gaidu atrak majas :)
Super forshie zveerinji!

Emiitis
Kāvija - iezemiete

Postby Emiitis » Fri, 17. Aug, 2007 16:23

steinha wrote:man prieks ka tev patik :) Es ljoti milu blekinju!un negribetu pazaudet!:) Gaidu atrak majas :)

Drīz jau būs mājās =) :lol: :lol: :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Un cerēsim,ka Dusja drīz atbildēs par savu rīcību :evil: :-? :-?

Return to “Pārdošu/Atdošu Pirkšu/Paņemšu”