diivaini ar izvadorgaaniem

Konsultācijas par jūrascūciņu un citu grauzēju veselības jautajumiem,- audzētāju rekomendācijas.

Moderators: Inese, Moderators

bibis
Kāvija

diivaini ar izvadorgaaniem

Postby bibis » Thu, 17. Feb, 2011 15:00

pirms gada, kad griezaamies Vaacijaa pie veta ar jautaajumu, vai tas normaali, ka cuuku puikam (uz to briidi 1.5 gadu vecam) kraaninjsh aarpusee un taads kaa chupinja, nabagu uzkastreeja, it kaa sashuva mazaaku to kabatinju, lai kraaninjsh nekristu vairs aaraa, bet kaa diegi izkrita, taa arii viss pa vecam (ik pa paaris dienaam es jamo ar aciis smeereejamu ziedi, ko vaacu veti ieteica, samitrinu), BET jautaajums shobriid ir ieksh kaa cita-
reiz pamaniiju, ka pirms taisnaas zarnas beigaam, redzamaa un sataustaamaa attaalumaa ir sacieteejums. ar eljljaa samitrinaatu ausu irbiuliiti dabuuju aaraa, bet sajutu aso smaku, kaadu biju maniijusi tad, kad puiks pirms operaacijas savu teritoriju ieziimeeja. apmeeram meenesis ir pagaajis, kad taada pasha satura sacieteejums atkal zarninjas galaa. tagad esam Turcijaa, vieteejiem vetaarstiem eksistee tikai kakji un sunji, paareejaas dziivaas radiibas ir 'tas pats, kas suns vai kakjis,tikai mazaaks", nav kam iisti paprasiit, vai kas taads ir noveerots un vai ir pamats uztraukumam.
viens maktens siiivns

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Wed, 23. Feb, 2011 12:38

Vai tikai tā nav tā pati lieta, kas visiem cūķu puikiem, ka tai saucamajā kabatiņā iekļūst dažādi netīrumi. par cik dupsis ir zemu, tad puikām salien kabatiņā visādi nejaukumi un, tīrot to, ir diezgan iespaidīgs smakucis :grin:

bibis
Kāvija

Postby bibis » Thu, 24. Feb, 2011 16:41

hmm.. man likaas, ka taa kabatinja atrodas ap to vietu, kur astei jaabuut. tas, ko es ieprieksh rakstiiju, ir no taisnaas zarnas beigaam :-?
viens maktens siiivns

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Tue, 08. Mar, 2011 21:43

Tur kur astei būtu jābūt kabatiņu nav, tur gan ir tauku dziedzeris, vairāk muguras lejasdaļā. Sandrai taisnība. ;-) kabatiņa turpat blakus pie krāniņa tā teikt arī atrodas, pie anālās atveres.
Last edited by Inese on Mon, 14. Mar, 2011 9:41, edited 1 time in total.
Imagehttp://megrekss.eu

bibis
Kāvija

Postby bibis » Thu, 10. Mar, 2011 1:39

nu tad beidzot man daraapoja, kas taa par kabatinju. man visu laiku likaas, ka tas ir kaut kas atsevishkji no visas paareejaas izvadstruktuuras :lol:
PAAAAAAALDIES!
viens maktens siiivns

Return to “Veselības problēmas”