Sasārtusi āda, laikam sēnīte

Konsultācijas par jūrascūciņu un citu grauzēju veselības jautajumiem,- audzētāju rekomendācijas.

Moderators: Inese, Moderators

Džastins
Jaunā kāvija

Postby Džastins » Tue, 26. Jan, 2010 10:16

Man Džasim gandrīz sēnīte jau pārgājusi. Palicis tik augšā uz muguriņas. Man šķiet, ka manam zvērēnam palīdzēja sunīšu tējas peldes. Mazgāju katru otro vakaru. Bet tā tējiņa nav no lētajām... un es vienalga nopirku pēdējo mūsu aptiekā. Ar Exoderil šķīdumu apsmērēju tajos vakaros, kad nebija pelde. Spalviņas gan nenodzinu, jo liekas, ka sēnīte iet mazumā un kasās arī daudz mazāk.

Gunda
Jaunā kāvija

Postby Gunda » Fri, 26. Feb, 2010 21:56

Tagad laikam varu teikt, ka maniem rukšiem arī sēnīte uzvarēta. Dabūja visi rukši+ vēl degu bija aizdomīgi ar plikām pakaklēm, dzīvo blakus būrī. Visus smērēju ar Imaverolu un mazgāju ar Nizoral. Kādu nedēļu nevienam vairāk nav jauni plikumi klāt nākuši. Ceru, ka tā arī paliks.

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Sat, 27. Feb, 2010 12:17

Gunda wrote:Tagad laikam varu teikt, ka maniem rukšiem arī sēnīte uzvarēta. Dabūja visi rukši+ vēl degu bija aizdomīgi ar plikām pakaklēm, dzīvo blakus būrī. Visus smērēju ar Imaverolu un mazgāju ar Nizoral. Kādu nedēļu nevienam vairāk nav jauni plikumi klāt nākuši. Ceru, ka tā arī paliks.

Tiešām, liels prieks par jums ! :grin:

Return to “Veselības problēmas”