Vai Jus zinat kas tas varetu but?

Konsultācijas par jūrascūciņu un citu grauzēju veselības jautajumiem,- audzētāju rekomendācijas.

Moderators: Inese, Moderators

Lyuba
Kāvija

Vai Jus zinat kas tas varetu but?

Postby Lyuba » Mon, 01. Jun, 2009 23:47

Acumredzot pirkstins ir sastredziz starp stieniem vai stipri iesitis starp stieniem. Vo vremja prizhka, na sekundu. Tiesi saja mirkli vins kaut ka neparasti dernulsa bet pat nekliedzis. Es nofotografeju lai paradit, varbut Jus zinat kas tas varetu but. Cik nopietni tas ir? Es baidos lai nebutu lauzuma ( pereloma). Bet vins nemaz nesudzas. Tik pat aktivs. Ne hromaet. Tolko kogda spit, on obi4no vitjagivaet obe lapki. A sej4as on ne vitjagivaet etu lapku, a derzhit pod soboj. :sad: Nezinu, kas labak izdarit vinam.

Atvainojiet par netiram kepinam. Tad, kad ir karstums - vins saka rakt vissmitrako vietu. Tiesi ta vins izdomaja izdarit sodien. Bet notirit nadzinus, un vispar pieskarties pie tam pirkstinam loti bail. :cry:

[img][img]http://www.bildem.lv/pfiles/4388/IMG_5888.jpg[/img]

[/img]Image
LyubaSHA

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Tue, 02. Jun, 2009 10:20

Ja būtu lūzis tās būtu lielas sāpes un uzvedība mainītos ,domāju hematoma- zilums vienkārši, sastiepums, tur neko darīt nevajag, pats pāries, pasekojiet tikai uzvedībai. ;-)
Imagehttp://megrekss.eu

Lyuba
Kāvija

Postby Lyuba » Tue, 02. Jun, 2009 11:42

Fuhh, prieks to dzirdet! Uzvediba nemaz neizmainijas. Es pat brinos ka vins ar tadu traumu var but tik aktivs, it ka vispar vinam nekas nekais. Un skals ka vienmer. :) Tam pirkstim gandriz nekadas uzmanibas. Tolko inogda ho4etsa bo4ek po4esatj, togda neudobno i mozet nogotok nemnogo zubkami dernutj, popravitj..
Sodien viss iskatas tapat ka vakar. Palec e6e opuhshij, tikai man liekas asinis zem adas sodien ir it ka gaisaka krasa.
Tikai pec pasa gadijuma redzeju, ka vinam to sapeja. Vai bija neerti kaut kas, nezinu. Kogda lozhilsa - lapku to vitjagival iz pod sebja, to obratno pod sebja prjatal. Bet kad staigaja - vispar nekadas izmainas nebija. Ceru ka loti driz mums viss bus kartiba. Tagad visi musu maja doma tikai par vinu. )
LyubaSHA

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Tue, 02. Jun, 2009 13:32

Jā, izskatās pēc ziluma. Ja būtu lūzums, tad cūķis neuzvestos kā parasti ;-) .

VITIŅA
Kāvija

Postby VITIŅA » Tue, 02. Jun, 2009 18:47

Izskatās jau dikti neforšī!
Bet es un visi mūsējie turam īkšķus lai ātrāk vis nesmukums pāriet!!!
TURATIES MĪĻIE! :streichel: :streichel: :streichel: [smilie=heart fill with love.gif]

Lyuba
Kāvija

Postby Lyuba » Tue, 02. Jun, 2009 22:01

Liels liels paldiesJums visiem!^^
Mums jau sakas vakaras aktivitates! :lol: Vinam ir tads prieks kad visi ir majas un pievers vinam uzmanibu!! Skrien apkart mums kad mes sezham uz divana. Loti ceru ka driz mazs pirkstins bus vesels. <:)
Mes vinam izdarijusi otru stavu vinas buri. Un vinam tik patik tur gulet! Un glabj vinu no raksanas. On prosto zaprigivaet naverh i spit tam, a vse ostaljnie dela delaet vnizu. Bet vakar, nepatiksanas del es iznemu to otro stavu lai netraumet vinu pagaidam tas pirkstins nebus vesels. Tatad vins atkal saka rakt. :roll: Un kusteties mazak vins neka negrib. :)
LyubaSHA

Return to “Veselības problēmas”