pārvākšanās

Visi jautājumi, kuri skar uzvedības un uzturēšanas, kopšanas jautājumus un problēmas.

Moderators: Inese, Moderators

Beta
Jaunā kāvija

pārvākšanās

Postby Beta » Mon, 25. Aug, 2008 14:51

pārvākšanās uz jaunu dzīvokli mūsu cūķim izradījās ļoti traumējoša lai gan brauciens mašīnā nebija ilgāks par 5min.2dienas vispār nevarējām paņemt Betu rokās viņa koda un spiedza un bija ierāvusies mājiņā tā ka ārā vispār nedabūt un sāka viņa turpat arī čurāt un protams pati visa slapja.nomazgājām cūķi un būri ar visu mājiņu kārtīgi izberzām bet ir pagājušas 2ned un cūks ir palicis droš bet ar to nokārtošanos ir problēmas jo tas turpinās.ko varētu darīt?un kapēc tā?ai un vēl lai pielabinātos devām vairāk gurķus un salātus un tagad vispār istabā nevar ieiet bez spiegšanas :grin: un tas ir aktuāli arī nakts vidūun rīta agrumā...pat nezināju ka tik skaļi tāds maziņš var uzvesties!!bail ka nepārbaroju ar tiem gurķiem...kā būtu pareizāk rīkoties?
mili savu dzivniecinju un tapsi milets!!!!

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Mon, 25. Aug, 2008 15:37

Daudzām jūrascūciņām tā ir norma, ja jūsu tā agrāk nedarīja, pilnīgi iespējams, ka stresa rezultātā radies jauns ieradums, bet protams ir iespēja, ka ar laiku pieradīs, es ieteiktu pašlaik viņai dot svētu mieru, lai nomierinās, pat mazāk ņemt varbūt rokās vismaz kādu nedēļu.
Imagehttp://megrekss.eu

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Tue, 26. Aug, 2008 14:35

Mana jūrascūciņa vienmēr ir nokārtojusi visas savas vajadzības mājiņā... :roll:
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!
Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

Return to “Uzvedība un uzturēšana”