pašgatavots būris

Visi jautājumi, kuri skar uzvedības un uzturēšanas, kopšanas jautājumus un problēmas.

Moderators: Inese, Moderators

puukuciss
Jaunā kāvija

pašgatavots būris

Postby puukuciss » Fri, 11. Jul, 2008 15:20

es izdomāju,ka tagadējā būra vietā, no attiecīgiem materiāliem varētu savam cūcim uztaisīt lielāku un plašāku mājvietu. varbūt arī kādam no jums ir pašgatavoti būri vai kāds varat ''pasviest'' labu ideju šādam pasākumam? priecāšos par katru atbildi ;-)
:) mazs cūci cūcis.

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Fri, 11. Jul, 2008 23:41

Kenijam bija liela villa, ko tad saimnieks vēlāk pārtdeva. Pameklē tepat forumā... ;-)
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!
Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

laulux
Jaunā kāvija

Postby laulux » Fri, 01. Aug, 2008 13:18

mēs savam palaidnim pagatavojām būri apvienojot daļu no jau vecā būra un daļu uzmeistarojot paši... :)

Image

Image

ja kādu māc jautājums kā viņš mums tiek uz mājiņu augšā - atbilde vienkārša - viņš lec... sākumā bija mums uztaisīta laipiņa pa kuru viņam staigāt augšā un lejā, bet viņš nu nekādi nebija pierunājams to izmantot, tāpēc arī lai būtu vairāk vietas, noņēmām... arī ārā no būra viņš izšļuc un atpakaļ vienkārši ielec... viņš mums tāds "lecīgs" pagadījies... :) :jump:
Last edited by laulux on Fri, 01. Aug, 2008 13:22, edited 1 time in total.
jūrascūciņas ir kaut kas dievīgs...

laulux
Jaunā kāvija

Postby laulux » Fri, 01. Aug, 2008 13:21

tad, kad mūsu mazajam palaidnim sagribās ārā, bet būris ir aiztaisīts.... (durvis, ar āķīšiem no ārpuses pieāķējamas), viņš pastiepjās un sāk ar baigo troksni grauzt restes, tā paziņojot - laižat tak mani laukā... :) arī tīrīšana ir dikti ērta..

Lauruu
Jaunā kāvija

Postby Lauruu » Fri, 01. Aug, 2008 16:30

jauks miteklis cūķītim ;-) bet ja jau viņš brīvi tiek no bura laukā, nav bijis gadijumi, kad šis paņēmis vagu un nemaz netaisās nākt mājās?
saviem arī gribu mājiņu, bet būris ir tikai metra garumā un tad tāds interjera priekšmets aizņemtu visu vietu..
mazie draugi

laulux
Jaunā kāvija

Postby laulux » Fri, 01. Aug, 2008 17:45

parasti jau, kad neviena nav mājās, būris stāv ciet, bet ja ir mājās - tad jā visa mājā ir viņa teritorija, kaut gan pārsvarā viņš dzīvo tikai pa istabu... bet vakarā, kad ir ēšanas laiks, tad pats skrien uz būri, bļauj un paziņo, ka laiks tā kā būtu ēst.. :razz:

Lauruu
Jaunā kāvija

Postby Lauruu » Fri, 01. Aug, 2008 18:17

ja es tā varētu. man ir nešpetns kaķis, kuru, kad laižu staigāt cūķus spundēju uz laiku citā istabā...
bet ideja būrim pat ļoti laba. \:D/
mazie draugi

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Fri, 01. Aug, 2008 19:10

laulux, man šķiet, ka jums būris vienkārši ir paaugstināts un no tā nekāda lielāka dzīvojamā platība nav radusies... :-?
saviem arī gribu mājiņu, bet būris ir tikai metra garumā un tad tāds interjera priekšmets aizņemtu visu vietu..

Zooveikalā ir plastmasas mājiņas, jā, tās ir lielas, taču vietas pietiks. Pat 50cm būrī tādai mājiņai vietas pietiek ;-) Manuprāt, jūrascūciņas ir alu dzīvnieki un mājiņa ir bez maz vai obligāta, jo viņas taču grib paslēpties un kaut ko ievilkt mājiņā...
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!

Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

laulux
Jaunā kāvija

Postby laulux » Fri, 01. Aug, 2008 20:42

neko diži lielāku jau mums nevajadzēja... galvenais, ka guļamā un ēdamā vieta ir atsevišķi (otrajā stāvā)-tas balkoniņš ir visā būra platumā... un priekš dauzīšanās ir vairāk vietas, nekas netraucē...

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Sat, 02. Aug, 2008 12:05

Manuprāt, sanākusi ir ļoti interesanta mājiņa :-)

Lauruu
Jaunā kāvija

Postby Lauruu » Sat, 02. Aug, 2008 16:56

bet kā ir tad, kad viņš dauzās pa būri? visi pakaiši pa gaisu... :roll: :?:
mazie draugi

laulux
Jaunā kāvija

Postby laulux » Sat, 02. Aug, 2008 19:57

nu tad kad būris ir vaļā, tad jārēķinās, ka lēkājot iekšā ārā - grīda pēc tam ir jāpārslauka, bet nu vai tad grūti... :D galvenais, ka mazajam prieki... a kad būris iet, nekas nekur nelido... :lol:

bibis
Kāvija

Postby bibis » Thu, 09. Oct, 2008 23:30

laulux, mani shis jautaajums moca jau sen- no kaa njeemaat savu mazo miiluli? nekur pa sho laiku (kopsh juunija) neesmu nevienu pat liidziigu maniijusi..
viens maktens siiivns

laulux
Jaunā kāvija

Postby laulux » Fri, 10. Oct, 2008 11:48

mūsu palaidnis pie mums nonāca nejaušas sakritības rezultātā... paziņa nopirka ruksenīti Valmierā un beigās tomēr izrādījās topošā māmiņa, tad nu viens mazais cūkulēns nonāca pie manis... bet varbūt vari pagaidīt - mans palaidnis bija devies paciemoties pie meitenēm, varbūt kaut kas būs sanācis... :)

VITIŅA
Kāvija

Postby VITIŅA » Fri, 10. Oct, 2008 14:38

Bija jau gan ! :roll:
Tagad visi gaidamrezultātus!!! [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif]

Return to “Uzvedība un uzturēšana”