zaļumos...

Visi jautājumi, kuri skar uzvedības un uzturēšanas, kopšanas jautājumus un problēmas.

Moderators: Inese, Moderators

Anastasija (Vitja)
Kāvija

zaļumos...

Postby Anastasija (Vitja) » Tue, 29. Apr, 2008 18:33

Sweiki! Es gribētu 4dien aizbraukt ar rioteni līdz upei un paņemt cūciņu līdz. Vai drīkst? Lai viņa tur "paganās" zālītē. Bet nav man pārnēsājamā būra un lielo būri kaut kā nevisai līdz ņemt. Kā lai cūciņai nodrošina ēnu un nelielu aploku, lai neaizbēg? Un cik ilgu laiku var pavadīt ārā? Maz pikniks ar Vitju (j.cūciņu).
Es dievinu jūrascūciņas it īpaši savējo - VITJU VAN DARKANU!

puukuciss
Jaunā kāvija

Postby puukuciss » Tue, 13. May, 2008 17:16

Man arii jautaajums.. No kaada vecuma cuucinju driikst vest aaraa speciaalajaa pavadinjaa???
:roll:
:) mazs cūci cūcis.

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Tue, 13. May, 2008 19:23

Man arii jautaajums.. No kaada vecuma cuucinju driikst vest aaraa speciaalajaa pavadinjaa???

No tā brīža, kad viņa tev pilnībā uzticas. Protams, ja viņai šī siksniņa nav par lielu. :roll:
Anastasij, Es domāju, ka tev vajadzētu cūciņai iegādāties pavadiņu. Turpat varēsi piesiet pie koka lai paganās, varēsiet arī staigāt. Es arī drīzumā taisos iegādāties cūcītim siksniņu, nezinu tik kāda viņam būs reakcija. :!:
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!
Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Tue, 13. May, 2008 21:31

es staigāju savā sētā ar cūciņu kad ārā ir silts, vnk nolieku vinju zālītē (ēnā), bet pati sēžu uz soliņiem, tāpēc man nevajag nekādu speciālo siksniņu, jo cik reizes sivēns nav vests ārā, viņš nekur neskrien prom, un ja kautkas notiek laikus varu atskriet :) ;-)
Just love them! :*

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Fri, 16. May, 2008 19:06

Kristine wrote:es staigāju savā sētā ar cūciņu kad ārā ir silts, vnk nolieku vinju zālītē (ēnā), bet pati sēžu uz soliņiem, tāpēc man nevajag nekādu speciālo siksniņu, jo cik reizes sivēns nav vests ārā, viņš nekur neskrien prom, un ja kautkas notiek laikus varu atskriet :) ;-)

Un ja nu kaut kas viņu nobiedē??

Jana*
Moderators

Postby Jana* » Fri, 16. May, 2008 23:51

Kristine, ja tev ir kaut kāda privāta un norobežota sēta tad tā varbūt var darīt, TAČU ja šādas iepējas nav tad noteikti :!: neieteiktu neko tādu mēģināt, jo kaut kur jau aprakstīju gadījumu, kad garāmskrienošs suns nokoda manas draudzenes cūciņu..
:)

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Sun, 18. May, 2008 16:42

Jana* wrote:Kristine, ja tev ir kaut kāda privāta un norobežota sēta tad tā varbūt var darīt, TAČU ja šādas iepējas nav tad noteikti :!: neieteiktu neko tādu mēģināt, jo kaut kur jau aprakstīju gadījumu, kad garāmskrienošs suns nokoda manas draudzenes cūciņu..

Jēziņ, kas tik nenotiek :shocked:

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Tue, 20. May, 2008 15:49

Soliņš atrodas blakus zālītei, ja kautkas notiktu (nedod Dievs) es nekavējoties varētu kaut ko izdarīt un šā vai tā cūciņš sēž pie manām kājam un tikai tad ēd to zāli, nu par tiem suņiem, nu tad tai meitenei vajadzēja būt piesardzīgai ja zināja ka pa sētu klīst kautkādi suņi...

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Tue, 20. May, 2008 15:50

pa šiem 2 gadiem, nekas slikts nebija noticis... jo vienmēr atrodos viņam blakus... ;-)

Lauruu
Jaunā kāvija

Postby Lauruu » Tue, 01. Jul, 2008 17:45

nu bet tev nav bail viņu tā palaist? ja nu tiešām sanāk tā, kā saka Tince - viņa nobīstas.
cik lasīts, novērots, izbaidītas cūciņas pirmā reakcija ir bēgšana. ko tad? tad jau tiešām vai nu taisi aplociņu, vai iegādājies pavadiņu. drošs var palikt nedrošs.... :-?
mazie draugi

Jana*
Moderators

Postby Jana* » Fri, 04. Jul, 2008 13:36

suņi tur neklīst apkārt, bet acīmredzot pienāca tā liktenīgā reize kad kāds bija palaidis savu suni un tas bija viens mirklis un visss... bet tā jau ir katra paša izvēle kā staidzināt savu mīļdzīvnieku :-)

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Fri, 04. Jul, 2008 22:49

Mans ruksis to pavadiņu sagrauzīs... Privātmājas man ar nav, tad sanāk kad vispār sivēnu nav jānes laukā? :o Kad sivēns skraida ārā esmu uzmanīga, neskatos pa malām bet viņu vēroju, un tasi ilgst tikai apmēram 15 min.

Lauruu
Jaunā kāvija

Postby Lauruu » Fri, 04. Jul, 2008 23:13

Kristine wrote:Mans ruksis to pavadiņu sagrauzīs... Privātmājas man ar nav, tad sanāk kad vispār sivēnu nav jānes laukā? :o Kad sivēns skraida ārā esmu uzmanīga, neskatos pa malām bet viņu vēroju, un tasi ilgst tikai apmēram 15 min.

nu ja būtu tavā vietā tad drošibas labad labāk pieskatītu arī pavadiņu. un laistu vienu pašu tā laist, nu nez....
bet nu lai tev vienmēr tik mierīgs cūķis un pašai pietiekama uzmanība.
mazie draugi

Jana*
Moderators

Postby Jana* » Sat, 05. Jul, 2008 12:40

Kristine, es taču tev neko nepārmetu, tikai izstāstīju tādu notikumu.. Katrs rīkojas pēc pieredzes un apstākļiem :)

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Mon, 07. Jul, 2008 12:02

Jana, es saprorotu, viss kārtībā.... ;) :)

Return to “Uzvedība un uzturēšana”