ar ko mazgājat ?

Visi jautājumi, kuri skar uzvedības un uzturēšanas, kopšanas jautājumus un problēmas.

Moderators: Inese, Moderators

Kenijs
Kāvija

ar ko mazgājat ?

Postby Kenijs » Wed, 19. Sep, 2007 22:56

Man tāda maza problēmiņa - Kenijs, tā kā ar traki garu spalvu, tad ir diezgan bieži jāmazgā - sačurāto dibengalu mazgājam katru 2. vai 3. dienu vismaz - atkarībā no tā, cik ātri slapjš paliek.
Un tad nu jautājumiņš - vai varat ko ieteikt, ar ko Jūs mazgājat savas cūciņas 9jo īpaši garspalvainās), lai viņām ir smuka spalva - savādāk Kenijam uz muguras spalva mīksta un pat spīdīga, a galos traki sausa - lūst nost. Zooveikalā nopirku kaut kādu šampūnu, ko man tur ieteica, ar ko drīkstot arī cūciņas mazgāt, bet viņš nedod spalvai mīkstumu.. :sad: :sad:
Vai ir kādi speciāli barojoši šampūni un/vai kondicionieri ? :?: :?: :?:
Kenijs

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Thu, 20. Sep, 2007 9:15

Savus garspalvainos cūķus mazgāju ar Johnson`s baby shampoo,to,kas domāts vieglākai matu ķemmēšanai. Ja ir parādījušās blaugznas,tad ar Nizoral šampūnu,bet to vairāk vajag US Teddijiem.
Tad vēl Kennija spalvu vari iepūderēt ar Johnson`s baby pūderi,tad tā paliek mīksta un zīžaina un pie reizes tas pūderis notušēs spalvu dzeltenos galus. Spalvu iepūderē un uzreiz izķemmē,bet tikai sausā spalvā ber to pūderi. ;-)
Vēl jau var tīt Kenija spalvu arī uz papilotēm vai arī dibengalā apgriezt īsu.

Veiksmi kopšanā! ;-)
*Nav jēgas dzīvot šodienai,ja nav sapņa rītdienai*
Image

SISIS
Jaunā kāvija

Postby SISIS » Thu, 20. Sep, 2007 12:15

Es savu SISI mazgāju ar BABĒ firmas dušas želeju, tā ir dušas želeja cilvēkiem ar jūtīgu ādu, var nopirkt aptiekās.
Cūķim spalva uzreiz tik mīksta un spīdīga :grin: :grin: :grin:

P.s. Dušas želeja ir bez smaržas. ;-)

Kenijs
Kāvija

Postby Kenijs » Thu, 20. Sep, 2007 13:03

Paldiesiņ !

A es baidījusies un domājusi, ka cūciņas tikai ar speciāliem šampūniem drīkst mazgāt.. :ups: Tā man arī Zooveikalā sastāstīja - pat mazo suņu šampūnus bez smaržas neļāva lietot.
Tagad zināšu, ka var pat arī ar bērnu šampūniem.

Paldiesiņ ! :thumbs:
Kenijs

Novella
Pieredzējusī kāvija

Postby Novella » Thu, 20. Sep, 2007 15:29

Ar suņu šampūniem var mazgāt , es mazgāju. Nezinu vai tādu speciālus šampūnus cūciņām Latvijā var nopirkt , vismaz neesmu redzējusi un pārdevēji rausta plecus.
.

Vinnijs
Zinošā kāvija

Postby Vinnijs » Thu, 20. Sep, 2007 17:46

Novella wrote:Ar suņu šampūniem var mazgāt , es mazgāju. Nezinu vai tādu speciālus šampūnus cūciņām Latvijā var nopirkt , vismaz neesmu redzējusi un pārdevēji rausta plecus.

nju šampūns grauzējiem ir.. taču vai ir tik ļoti liela jēga to iegādāties - nezinu :) mēs arī ļoti labi iztiekam ar Jonson's baby šampūnu :)

Lūk arī grauzēju šampūns --> http://vauvau.lv/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=909&category_id=63&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=8
.

Kenijs
Kāvija

Postby Kenijs » Thu, 20. Sep, 2007 23:53

Nopirku šodien Kenijam šampūnu - Hipp firmas bērnu šampūnu ar mandeļu eļļu - nu tik traki mīksta spalva vēl kopā ar to pūderi, ka no rokām negribas ārā laist - gribas tik vislaik mīļot un bužināt !
Liels, liels paldies par idejām !!! :^^: :^^: :^^:
Tikai - vai tas nekas, ka tas bērnu pūderis tik ļoti smaržo ?
Kenijs

Vinnijs
Zinošā kāvija

Postby Vinnijs » Fri, 21. Sep, 2007 0:00

īstenībā, man vairāk gribētos vaicāt priekš kam vispār pūderis ? :grin:
.

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Fri, 21. Sep, 2007 9:07

Vinnijs wrote:īstenībā, man vairāk gribētos vaicāt priekš kam vispār pūderis ? :grin:

Pūderi vairāk lieto,lai sagatavotu cūķi izstādēm un ,piemēram, profesionālām fotosesijām,bet mājas apstākļos lietot vai nelietot-tā ir paša brīva izvēle. Taču,ja gribās zīžainu spalvu,tad var lietot.

Kenijs wrote:Tikai - vai tas nekas, ka tas bērnu pūderis tik ļoti smaržo ?

Ja Kenijam nav alerģija uz smaržvielām,tad tas nekas. Bet ja uztraucies par smaržu,tad šķiet,ka vajadzētu būt arī kādam pūderim bez smaržas. ;-)
*Nav jēgas dzīvot šodienai,ja nav sapņa rītdienai*

Image

Vinnijs
Zinošā kāvija

Postby Vinnijs » Fri, 21. Sep, 2007 15:17

Paldies ! :-) Tagad zināšu !
.

Jana*
Moderators

Postby Jana* » Fri, 21. Sep, 2007 15:18

būs man ar jāpamēģina tas džonsons B :))
:)

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Fri, 21. Sep, 2007 15:57

Vēl ir Krievijā ražotu šampūnu sērijas, gan uz ziepenes bāzes, gan citiem augiem, vārdu sakot pietuvināti dabiskam, var arī ar tiem, ja nemaldos saucās apmēram
<< Babyškini sekreti>>
Imagehttp://megrekss.eu

Nastja
Pieredzējusī kāvija

Postby Nastja » Thu, 04. Oct, 2007 13:19

Pirms kāda laiciņā jautāju DinoZoo veikala pārdevējām vai nav kāds šampūns grauzējiem/jūrascūciņām... Ieteica kaut kādu pulveri, kurš es domāju, ka nav īpaši labs. Bet nesen iegāju citā zooveikalā arī tādu pašu jautājumu uzdevu un man ieteica kaut kādus 2 veidu šampūnus grauzējiem... Tik firmu neatceros. Uz iepakojumā bija redzami visāda veida grauzēji un rukši ar... :-) Varbūt būs jāizmēģinā? :roll: :-)
.

SISIS
Jaunā kāvija

Postby SISIS » Thu, 04. Oct, 2007 13:33

vari jau mēģināt. ;-)
Bet to pulveri, tas droši vien ir tas pats sausais šampūns, par ko es rakstīju citā rakstā, to gan nepērc, jo pēc pieredzes saku, ka nebija labs.
Bumbulītis

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Thu, 04. Oct, 2007 22:02

Es 3 dienas atpakaļ izmazgāju cavu sivēnu ar Džonsonu... mmm... tik mīksta, pūkaina spalva pat negribās no rokām laist... Džonsos ir labs... ;-) ;-) ;-)
Just love them! :*

Return to “Uzvedība un uzturēšana”