Mūžīgā bļaustīšanās.

Visi jautājumi, kuri skar uzvedības un uzturēšanas, kopšanas jautājumus un problēmas.

Moderators: Inese, Moderators

Sanita Moiseja
Jaunā kāvija

Mūžīgā bļaustīšanās.

Postby Sanita Moiseja » Fri, 11. Feb, 2011 22:33

Sveiki! Es pavisam nesen iegādājos jūrascūciņu, iepriekš biju izstudējusi ļoti daudz informācijas, par šiem zvēriņiem. Ar mazo zvēriņu esmu apmierināta, bet ir skārusi viena problēma. Mazai cūķis bļaustās caurām dienām, apklust tikai tad kad iedodu kādu gardumu, bet lielākā problēma ka no rītiem nedod gulēt, jau ap kādiem 6iem - 7niem sākas bļaustīšanās, kas manuprāt nav normāli! Ko jūs ieteiktu? Paldies jau iepriekš :)

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Wed, 16. Feb, 2011 20:52

Ja barība netrūkst būri, tad šķiet, ka tavam cūķim gribas vairāk uzmanības :lol: Parasti gan viņas tiešām bļaustās, ja jūt, ka dos ēst.

bibis
Kāvija

Postby bibis » Thu, 17. Feb, 2011 15:42

ir viena nianse, ko pie saviem cuukiem piekopju- es meegjinu vinjam neljaut sasleegt kjeediitee to, ka ja vinjsh piikst, tad tiek dots eediens. ja arii vinjsh ir sapriecaajies, dzirdot paziisatmu chaukstonju (maisinju chaukstonja kad sienu njem aaraa, ledusskapja durvis, kas noziimee gurkjiiti utt), es uzreiz nedodu kaarumu. noveershu vinja uzmaniibu un peec tam iedodu. atminja vinjiem iisa, bet toties pahsam ir miers un cuukjis arii nelielos audzinaashanas raamjos ielikts :)
viens maktens siiivns

Sanita Moiseja
Jaunā kāvija

Postby Sanita Moiseja » Thu, 17. Feb, 2011 22:27

Paldies par atsauksmi uz manu problēmu.....jāsaka ka esmu uzsākusi audzināšanas procesu, nu jau vairs nebļaustās tik ļoti! Ja vēl pārējie mājas iemītnieki nelutinātu cūķi, būtu pavisam labi... :lol: :razz:

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Tue, 08. Mar, 2011 21:59

Sanita Moiseja, jūs tiešām esat izdarījusi kļūdu, dodot ko gardu, kad trokšņo, cūķis jau nav muļķis, ja reiz ēst dod, kad skaļi bļauj, nu tad māka rokā.
:lol:
Te tiešam ir laba izeja barot noteiktos laikos, ja gribat pagulēt dodiet piemēram ne agrāk kā 9, pat ja esat piecēlusies, ar laiku viņiem tas ieies ritmā.
P.s. bet ēdamajam būrī tiešām būtu jābūt visu laiku.
Imagehttp://megrekss.eu

Return to “Uzvedība un uzturēšana”