cūča ērtībām

Visi jautājumi, kuri skar uzvedības un uzturēšanas, kopšanas jautājumus un problēmas.

Moderators: Inese, Moderators

hugo
Jaunā kāvija

cūča ērtībām

Postby hugo » Thu, 15. Oct, 2009 11:21

Sveiki!

Arī manā mājā nu uzradies viens jauns iemītnieks!! šobrīd cūcis ir apradis ar būri un istabu, tomēr mani intersē cūciņas kājiņu veselība!! pašlaik lietoju granulas, bet kā esmu dzirdējusi -tad būs tulznas, skaidas kaut kā negribas, liekas pārāk smalkas un lidos pa gaisu. Tāpēc jautājums, kā var pateikt ka veidojas tulznas, vai tā tiešām ir un vai to var kā mainīt- nu piemēram esmu dzirdējusi par kaut kādu režģi virs granulām- bet vai arī tas nav par cietu manam cūcim! Vai tomēr būs jāpadomā par skaidām!!

un vēl viens jautājums par barību- manējais nevisai grib viņu ēst! sienu un dārzeņus gan noēd vienā setā (barības esmu jau 3 veida mēģinājusi). viņam vēl tikai 1mēn. varbūt tāpēc vēl daudz neēd!?

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Fri, 16. Oct, 2009 8:52

Vispirms - apsveicu Tevi ar jauno draugu un novēlu viņam labu veselību :lol: !
Ar granulām viss būs OK! Tā nav, ka uzreiz var rasties tulznas, bet drošības pēc kājeles pavēro, vai neuzrodas mazi pūslīši un pušumiņi.
Tas, ka barību neēd - nekas, jo gan jau ar laiku pieradīs, iegaršosies un ēdīs. Galvenā barība cūķim ir siens un papildus kāds dārzenis.

hugo
Jaunā kāvija

Postby hugo » Mon, 19. Oct, 2009 15:00

beidzot atradu barību ko cūcis ēd!! un labsajūtas izpausmes ir kreitni vien uzlabojušās!!!

Return to “Uzvedība un uzturēšana”