Agresivitāte

Visi jautājumi, kuri skar uzvedības un uzturēšanas, kopšanas jautājumus un problēmas.

Moderators: Inese, Moderators

pucina
Jaunā kāvija

Agresivitāte

Postby pucina » Fri, 15. May, 2009 10:10

Mana cūciņa man kož rokās. Viņa pat uzbrūk un tā kā cērt ar zobiņiem. Nu jau viņa pie mums ir vairāk kā 4 mēnešus, bet nekas nemainās, brīžiem šķiet, ka ir tā kā labāk, bet tad viņa atkal uzbrūk. Nav jau tā, ka nevar paciest, bet visas rokas vienos skrāpējumos. Gribējās mājās mīļdzīvnieciņu, bet ir mežonēns! Jā, sākumā domājām, ka ir stāvoklī, kad parādījās agresivitātes pazīmes, jo pašā sākumā, kad nopirkām viņu, viņa tāda nebija, drusku bija laikam jāpierod, lai sāktu rādīt savu patieso dabu. Un dzīvo taču kā karaliene, viss viņai ir!
Gribēju zināt, vai kāds ir saskāries ar tādu cūciņu uzvedību? Vai maz ir cerība, ka viņa paliks mīļa?

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Fri, 15. May, 2009 11:32

Man viens puika bija tāds dieagan liels "kodējs", kaut gan pie mums ir kopš dzimšanas. Vienkārši raksturs tāds. Liku viņu sev bieži klēpī un glaudīju tikai pie austiņām, jo, ja pieskāros pie sāniem vai aizmugurē, tad tūlīt centās iekost. Tagad viņš ir pārstājis tā darī. Varbūt tāpēc, ka vecāks palicis, bet varbūt tāpēc, ka viņš zaudēja cīņā ar mani :lol: . Tas notika tad, kad centos sakopt viņa savēlušās spalvas pie dibena. Visu laiku viņš centās man iekost. Man tas apnika, iespiedu (ne pārāk stipri protams) viņu padusē un iztīrīju viņam to kažoku. Viņš tur man spirinājās pamatīgi, kliedza, bet izdarīt neko nevarēja :lol: Tā nu tagad viņš ir palicis mierīgāks.

pucina
Jaunā kāvija

Postby pucina » Fri, 15. May, 2009 13:36

Cik mierīgāks tad viņš ir palicis?
Un man ir meitene! Lasīju, ka puikas mēdz būt agresīvāki...Jā, nepatīk viņai, ka viņu aiztiek, un, ja vēl kaut kur ne tur pieskaras, tad pilnīgi kā harpija metās virsū un uzreiz laižās prom :grin:

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Fri, 15. May, 2009 16:12

pucina wrote:Cik mierīgāks tad viņš ir palicis?
Un man ir meitene! Lasīju, ka puikas mēdz būt agresīvāki...Jā, nepatīk viņai, ka viņu aiztiek, un, ja vēl kaut kur ne tur pieskaras, tad pilnīgi kā harpija metās virsū un uzreiz laižās prom :grin:

Kost vairāk nekož. Vienīgi tad, kad es cenšos savest kārtībā viņa spalvu pie dibena, tad viņš cenšas visu laiku griezties otrādi un slēpt savu dupsi :lol:

pucina
Jaunā kāvija

Postby pucina » Fri, 15. May, 2009 18:27

Tad varbūt man ir cerība?! :grin:
Jo citreiz ir tā, ka viņa mēģina noslēpties, kad iekož...varbūt pēc gada būs savādāk! :grin:

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Fri, 15. May, 2009 23:49

pucina wrote:Tad varbūt man ir cerība?! :grin:
Jo citreiz ir tā, ka viņa mēģina noslēpties, kad iekož...varbūt pēc gada būs savādāk! :grin:

Nu ja, paliks vecāka un varbūt būs mierīgāka ;-)

ieva&pinka
Jaunā kāvija

Postby ieva&pinka » Sun, 17. May, 2009 8:29

manai cūcei ir tā pat viņa man arī kož...
viņa pie mums jau kādus 6 mēnešus, bet nekas nemainās! :cry:
Mazie mīļumi... :*

pucina
Jaunā kāvija

Postby pucina » Sun, 17. May, 2009 16:06

Vai arī meitene?
Manējā vēl piedevām špricē virsū un klabina zobus! :twisted:

ieva&pinka
Jaunā kāvija

Postby ieva&pinka » Mon, 18. May, 2009 22:20

pucina wrote:Vai arī meitene?
Manējā vēl piedevām špricē virsū un klabina zobus! :twisted:

Jā, arī meitene, bet mana tikai kož... :twisted:
Mazie mīļumi... :*

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Tue, 19. May, 2009 13:18

Mēdz līdzēt maza dresūra, ar pirkstu, kad iekož vieglītiņām,- jātcerās, ka tas nav suns,- iesit pa purniņu, ļoti viegli, tikai tik, lai būtu nepatīkama sajūta cūķim, un tā vairākas reizes- iekož- iesit uzreiz, līdz viņai iekošana asociēsies ar nepatīkamām sajūtām, parasti tas palīdz.
Imagehttp://megrekss.eu

Return to “Uzvedība un uzturēšana”