Laišana pastaigās

Visi jautājumi, kuri skar uzvedības un uzturēšanas, kopšanas jautājumus un problēmas.

Moderators: Inese, Moderators

smoxo
Jaunā kāvija

Laišana pastaigās

Postby smoxo » Mon, 23. Feb, 2009 23:23

Pastāstiet, lūdzu, kā es savas divas mazās jūrascūciņas varu izlaist no būra pastaigā pa dzīvokli, ja viņas uzreiz ielien zem gultas vai dīvāna un nenāk ārā. Visur paliek spiras, tās vēl var savākt, bet, ja piečurā? Es dzirdēju, ka citi mierīgi laiž pa māju, vai viņiem nav tādu problēmu?

Kenijs
Kāvija

Postby Kenijs » Tue, 24. Feb, 2009 10:25

Nu mums Kenijs arī uzreiz nesaprata, kas un kā. Viņš tupēja zem krēsla un vienīgais, kā ar viņu varēja padraudzēties, bija - pielienot ar zāles stiebriņu.. :lol:
Kāds pus gads pagāja, kamēr pierada pie mums un bija drošs un tad jau uzreiz par baigo čomu kļuva. :cool: Bet tagad Kenijs ir gana drošs jebkurās mūsu mājās - galvenais ar viņu parunāt, lai viņš jūt, ka mēs tepat vien esam un viss ir kārtībā.. :-)
Tā kā - pacietību ! Var paiet pāris nedēļas vai kāds krietns laiks, kamēr cūciņas vairs nesēdēs zem gultas, bet tas būs to vērts ! ;-)
Kenijs

smoxo
Jaunā kāvija

Postby smoxo » Tue, 24. Feb, 2009 11:18

Varbūt tāpēc, ka man viņi ir divi, tāpēc nealkst pēc cilvēka? Jo, kad viņi viens otru ierauga, tad bubinās un runājās, ka visa māja skan. Bet kā ar to čurāšanu? Kur iet, tur paliek? Un vēl, vai zaļu kartupeli ar var dot grauzt?

VITIŅA
Kāvija

Postby VITIŅA » Tue, 24. Feb, 2009 20:44

Kartupeli nedod gan mazajiem!
mums paldies dievam ja arī sačurā var skaisti uzmazgāt!
bet spirinas ir itvisir kur rukši pastaigājas!
bet arī savācams!!!!

Return to “Uzvedība un uzturēšana”