Jūrascūciņa nedzer. :(

Šeit Jūs varat uzdot jautājumus par jūrascūciņu barošanu.

Moderators: Inese, Moderators

puukuciss
Jaunā kāvija

Jūrascūciņa nedzer. :(

Postby puukuciss » Tue, 25. Mar, 2008 20:10

Pirms divām dienām iegādājos skaistu jūrascūciņu, tākā līdz šim nav bijuši tāda veida dzīvnieciņi, tad nekāda pieredze par to kopšanu nav, vienīgi tik, cik atradu informāciju i-netā. Jūrascūciņai iegādājos palielu būri, ēdiena trauciņu pudelīti dzērienam, viss kā nākas. Taču, šo divu dienu laikā neesmu redzējusi , kā viņa dzer. ūdens ir mainīts. Vai vaina varētu būt tajā, ka zooveikalā viņai bija bļodiņas tipa dzeramtrauks un viņa vienkārši neprot padzerties no pudelītes? (cūciņai 2mēneši) :roll:
:) mazs cūci cūcis.

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Tue, 25. Mar, 2008 21:45

Nu ja, manējam tāpat bija. Es pieliku pirkstu pie dzeramtrauka un viņš sāka laizīt man pirkstu - dzert gribējās. Un tā nu es ar saslapināju pirkstu pie dzeramtrauka un cūcītim pie deguna pieliku. Tad viņš saprata no kurienes tas ūdens nāk un pirmo reizi sāka dzert. :grin:
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!
Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Tue, 25. Mar, 2008 22:44

Daži jautājumi:
CIk veca cūciņa?
Vai dodat sulīgo barību?
Pašlaik domāju varat neuztraukties ,ja dodat sulīgo barību, ir cūčiņas kuras var dzert vai nedzert nemaz, atkarīgs no barības ko dodat.
Imagehttp://megrekss.eu

puukuciss
Jaunā kāvija

Postby puukuciss » Tue, 25. Mar, 2008 23:41

2 mēnešus veca. Nu viņa ēd tos salmus un arī barību,sauso barību,ko pirkām Zooveikalā. Vakardien iedevu 2 burkānu ripiņas un šodien ābola šķēlīti...

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Wed, 26. Mar, 2008 0:01

Iespējams tad neprot dzert no pudelītes, iemācīsies, kā jau minēja augstāk ar pirkstu pieskarieties pudelītes kakliņam un pielieciet pie purniņa , lai viņa sajūt ka tur ūdens ,līdz tam laikam kamēr iemācīsies dodiet sulīgo barību, dārzeņus u.c.
Pašlaik nevar 100% noteikt iemeslu viens var būt nemāk dzert ,otrs pietiek ar uzņemto šķidrumu no sulīgās barības, kā arī protams vēl jūtas nedroši, nav pieradusi pat pie būra.
Imagehttp://megrekss.eu

puukuciss
Jaunā kāvija

Postby puukuciss » Wed, 26. Mar, 2008 11:10

Viss kaartiibaa. Noveerojaam,ka vina dzer tikai tad,kad neviens neredz t.i. vakaraa mums ejot guleet vai arii kad kko dara un vina juut,ka neskatiisimies uz vinu. laikam kautreejaas.. :-) :grin:

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Wed, 26. Mar, 2008 21:53

Es biju pārsteigta, ka Mario neprata dzert no parasta trauciņa, tikai no pudelītes :| :| :?:
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!

Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

Return to “Barošana”