mandariini

Šeit Jūs varat uzdot jautājumus par jūrascūciņu barošanu.

Moderators: Inese, Moderators

SISIS
Jaunā kāvija

mandariini

Postby SISIS » Tue, 13. Nov, 2007 22:22

Vai tas ir normaali, ka juurascuucinja eed mandariina mizas? vai tas nav kaitiigi? :idea: :roll:
Bumbulītis

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Re: mandariini

Postby Urse-Kvīka » Tue, 13. Nov, 2007 22:39

SISIS wrote:Vai tas ir normaali, ka juurascuucinja eed mandariina mizas? vai tas nav kaitiigi? :idea: :roll:

:shocked: :bäh: Noteikti tas nav labi un nedod turpmāk mizas cūķim,jo šie un citi augļi tiek apsmidzināti ar kaut kādu šķīdumu,kurš uztur ilgāk svaigus šos augļus. Tātad ja tu nepavāri šīs mizas,tad tās ir kaitīgas ne tikai cūķiem,bet arī cilvēkiem. Starp citu arī banāni tiek iemērkti kaut kādā šķīdumā,lai pie patērētāja tie nonāktu nebojāti. :-?
*Nav jēgas dzīvot šodienai,ja nav sapņa rītdienai*
Image

SISIS
Jaunā kāvija

Postby SISIS » Tue, 13. Nov, 2007 22:57

daudz jau nedevu, tikai 2 mazus gabalinjus, :oops: :oops: bail jau dot.
Bet Sisis kaa traks uz mandariinu smarzju un mizaam, pashus mandariinus tik pat kaa need. Varbuut C vit. vairaak vajadziigs?!? :!: :!: :!: :idea: :?:
Bumbulītis

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Tue, 13. Nov, 2007 23:04

SISIS wrote:daudz jau nedevu, tikai 2 mazus gabalinjus, :oops: :oops: bail jau dot.
Bet Sisis kaa traks uz mandariinu smarzju un mizaam, pashus mandariinus tik pat kaa need. Varbuut C vit. vairaak vajadziigs?!? :!: :!: :!: :idea: :?:

Cik daudz tu dod C-vit Sisim? Vislabākais C-vit avots ir paprika,taču arī tā pirms došanas ir jānomizo. Tad vēl C-vit var nopirkt tādās kā spreja pudelītēs un tad to uzsmidzina sausai barībai vai arī kādam auglim vai dārzenim.

A tas,ka traki grauž, tas viņam kā grauzējam asinīs. :lol: Cūciņas tāpat kā jebkurš cits dzīvnieks vai cilvēks ir katra ar savu raksturiņu un kaprīzēm. ;-)

Vēl ļoti daudz C-vit,pat vairāk kā citronā, ir kiwi,bet tā uzreiz neatceros vai šos augļus drīkst dot cūķiem. :roll: Jāpameklē un jāpalasa.

Image

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Tue, 13. Nov, 2007 23:18

Pievienojos Urses teiktajam. Sazin kas uz tām mizām virsū. :evil:
Imagehttp://megrekss.eu

Dincc
Pieredzējusī kāvija

Postby Dincc » Wed, 14. Nov, 2007 18:08

kad es biju maziņa tad es daudz Ä“du mandarÄ«nmizas :oops: :oops: :grin: Bet tad jau man Å¡Ä·iet nezimidzinÄ
Dziivnieki- muusu labÄ

SISIS
Jaunā kāvija

Postby SISIS » Wed, 14. Nov, 2007 22:16

lieta jau tāda, ka Sisis neēd papriku, esmu vairākas reizes devusi, bet šis nē un nē :twisted:
Es viņam dodu barību ar C vit., dārzeņus 2x dienā, pa reizei kādu augli, cerēju ka ar to pietiek, lai uzņemtos C vitamīns, grauzējiem nopērkamos vitamīnus šis ar neēd, smādē :lol: :lol: :lol: .
kur tādu spreju ar c vit. pārdod?
Bumbulītis

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Wed, 14. Nov, 2007 22:20

Tas ir tāds izsmidzināms C-vit spreja pudelē un vismaz es pirku Dino Zoo. Nāca klāt sausajai barībai Country.

Image

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Wed, 14. Nov, 2007 23:27

SISIS wrote:lieta jau tāda, ka Sisis neēd papriku, esmu vairākas reizes devusi, bet šis nē un nē :twisted:
Es viņam dodu barību ar C vit., dārzeņus 2x dienā, pa reizei kādu augli, cerēju ka ar to pietiek, lai uzņemtos C vitamīns, grauzējiem nopērkamos vitamīnus šis ar neēd, smādē :lol: :lol: :lol: .
kur tādu spreju ar c vit. pārdod?

Es nopirku tādu spreju Rīgas centrāltirgu. Gaļas paviljona galā ir piebūve, kur pārdod arī dzīvnieku barību un kopšanas piederumus. Tur tad arī to spreju nopirku.

Anastasija (Vitja)
Kāvija

Postby Anastasija (Vitja) » Thu, 15. Nov, 2007 18:07

Urse-Kvīka wrote:Tas ir tāds izsmidzināms C-vit spreja pudelē un vismaz es pirku Dino Zoo. Nāca klāt sausajai barībai Country.

Es arī šo pašu barību nopirku un man nāca klāt c-vitamīns " Multi Vitamin Spray" ļoti labs, mans Vitja dzer ūdeni ar to, kā traks. Un barība ļoti garšo tikai gan nezinu cik tā barība vērtīga un laba. Pirku pa 1.89Ls. Uzskatu, ka tā ir ļoti laba cena priekš barības kopā ar izsmidzināmo c-vitamīnu!
Es dievinu jūrascūciņas it īpaši savējo - VITJU VAN DARKANU!

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Thu, 15. Nov, 2007 21:07

Anastasija (Vitja) wrote:
Urse-Kvīka wrote:Tas ir tāds izsmidzināms C-vit spreja pudelē un vismaz es pirku Dino Zoo. Nāca klāt sausajai barībai Country.

Es arī šo pašu barību nopirku un man nāca klāt c-vitamīns " Multi Vitamin Spray" ļoti labs, mans Vitja dzer ūdeni ar to, kā traks. Un barība ļoti garšo tikai gan nezinu cik tā barība vērtīga un laba. Pirku pa 1.89Ls. Uzskatu, ka tā ir ļoti laba cena priekš barības kopā ar izsmidzināmo c-vitamīnu!

Tā barība skaitās kā trekna,jo tur klāt ir lucerna,taču nelielos daudzumos dodot cūks neaptaukosies. ;-)

Image

Mariela-Laura
Jaunā kāvija

Postby Mariela-Laura » Thu, 15. Nov, 2007 21:14

Runājot par C vitamīnu.
ir labi dot tās nopērkamās tabletes ar dažādām garšām it kā c VITAMĪNU tabletes.

Es tās it kā dodu un katru dienu pa kādam aļumam vakarā. :roll:
Vislabāk jūties tad kad dzīvnieks blakus.

Anastasija (Vitja)
Kāvija

Postby Anastasija (Vitja) » Fri, 16. Nov, 2007 15:38

Urse-Kvīka wrote:

Tā barība skaitās kā trekna,jo tur klāt ir lucerna,taču nelielos daudzumos dodot cūks neaptaukosies. ;-)

Hmm, par to treknumu nezināju.... Kādu Jūs man ieteiktu tad labāk dot? Es pamainīšu, kad šī paka būs cauri!
Es dievinu jūrascūciņas it īpaši savējo - VITJU VAN DARKANU!

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Fri, 16. Nov, 2007 16:26

Urse-Kvīka wrote:

Hmm, par to treknumu nezināju.... Kādu Jūs man ieteiktu tad labāk dot? Es pamainīšu, kad šī paka būs cauri!

Es gan neteicu,ka tā barība būtu slikta. To barību drīkst dot,taču dikti aizrauties daudzuma ziņā gan nevajadzētu. Laba barība ir Witte Mollen arī Prestige. Ir jau vēl citas labas barības,bet uzreiz neatceros. Gan jau kāds no forumiešiem uzrakstīs ar kādām barībām viņi baro savus cūķus. ;-)

Image

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Fri, 16. Nov, 2007 20:59

es pamainīju Vitacraft un Prestige Duo Cavia, mans to prestige cūķis ēd kā traks... bet ar lielos daudzumos nedodu... :-)
Just love them! :*

Return to “Barošana”