ko jus dodat no rita,diena,vakaraa savai cucinjai?

Šeit Jūs varat uzdot jautājumus par jūrascūciņu barošanu.

Moderators: Inese, Moderators

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Mon, 18. Jun, 2007 11:12

nju udens man stav tikai pa nakti, bet ta kad es mozstos eju cucinju pabarot ar bariibu un tad laizu pa istabu skraidit un tad kad skraida pa istabu es dodu zali un baribu, bet udeni nedodu un tad vakara ielieku buri iedodu baribu un ielieku ari udeni un sienu, bet pec kada laicinja njemu ara bariibu.
Just love them! :*

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Mon, 18. Jun, 2007 11:52

Kristīne dažas kļūdas ,kuras var radīt problēmas, ūdeni vajag visu laiku turēt būrī( sekas citādi var būt akmeņi urīnpūslī, nierēs), barību( sauso) labāk būtu
dozēt ieliki un atstāji neņemot ārā ,cūķi ir dažādi citi apēd uzreiz visu ,citiem patīk, ja nav konkurences pa laikam pa druskai uzēst.
Imagehttp://megrekss.eu

Lapsa
Pieredzējusī kāvija

Postby Lapsa » Mon, 18. Jun, 2007 12:29

hi hi... buus man cuukjis njemshu piemeerus no jums! :) :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:

Kristīne "MH"
Pieredzējusī kāvija

Postby Kristīne "MH" » Mon, 18. Jun, 2007 12:44

Es baroju savas cūciņus no vakarā 1 vai 2 lielas karotes sausas barības (atkarīgs no cūciņas konstitūcijas), no rīta (man rīts sākas 10-12 :kaffee2: ) siens, dārzeņi vai zāli. Ūdens es mainu no rīta un vakarā, kam ir beigušās.
Tā kā es lieku būros pietiekami daudz siena, tad viņiem pietiek lidz nākamai dienai.
Caviary "Morec House"

Dincc
Pieredzējusī kāvija

Postby Dincc » Mon, 18. Jun, 2007 20:25

Maneejam sausaa bariiba buurii stÄ
Dziivnieki- muusu labÄ

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Mon, 18. Jun, 2007 20:33

Bendiite wrote:Maneejam sausaa bariiba buurii stāv visu laiku :roll: Laikam būs kaut kā jāierobežo, ka tik nepaliek resns. Hmm...

Nedomāju,ka ir tik briesmīgi. Te iepriekš bij rakstīts,ka ir cūķi,kuri noteikto barības devu ēd pa drusciņai visas dienas garumā. Vienkārši ber tai trauciņā nevis pilnu sauju sausās barības,bet gan vienu ēdamkaroti un tad trauciņš var stāvēt visu dienu būrī. ;-)
*Nav jēgas dzīvot šodienai,ja nav sapņa rītdienai*
Image

Vinnijs
Zinošā kāvija

Postby Vinnijs » Mon, 18. Jun, 2007 22:11

Mēs, piemēram, beram gandrīz pilnu trauku ar barību, jo lielāko daļu nez kapēc rukši nemaz neēd :sad: Tajā brīdī, kad viss garšīgais un labais izēsts, tad sākas trauciņa piegānišana... :twisted:

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Tue, 19. Jun, 2007 8:53

Vinnij, kad ierobežots barības daudzums tad nevar atļauties gānīt, un ēd kā mīļīši. :lol:

Lapsa
Pieredzējusī kāvija

Postby Lapsa » Tue, 19. Jun, 2007 9:42

:D

Vinnijs
Zinošā kāvija

Postby Vinnijs » Tue, 19. Jun, 2007 19:59

laikam būs jāliek samazināts daudzums barības :D

Kristine
Kāvija

Postby Kristine » Thu, 21. Jun, 2007 22:49

nju man buri visulaiku stav bet kad tikai laizu ara paskraidiit tad nenemu un neliku uz gridas jo man ir ari kakis majas un ja nu vel kaukas notiek, tapec dodu suliigu zali... Pa nakti nemu ara bariibu bet pedeja liak lieku kocinju ieksa bet no rita dodu baribu un kocinju nemu ara...
Just love them! :*

Rude
Jaunā kāvija

...

Postby Rude » Tue, 24. Jul, 2007 14:23

Labdien!
Lasu jūras cūciņas ēdienkarti un brīnos, saprotu gan, ka kāmis un jūras cūka ir divi dažādi grauzēji, bet man jautājums, vai tad jūras cūciņai nevar dot biezpienu, kefīru, jogurtu, vārītus kartupeļus? Es saviem kāmjiem augstāk minētos produktus iekļauju ēdienkartē (protams arī gatavo barību un drāzeņus) un viņi ir ļoti apmierināti un lieliskā formā :!:
Mazie, mīļie grauzējiņi

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Re: ...

Postby Urse-Kvīka » Tue, 24. Jul, 2007 15:03

Rude wrote:Labdien!
Lasu jūras cūciņas ēdienkarti un brīnos, saprotu gan, ka kāmis un jūras cūka ir divi dažādi grauzēji, bet man jautājums, vai tad jūras cūciņai nevar dot biezpienu, kefīru, jogurtu, vārītus kartupeļus? Es saviem kāmjiem augstāk minētos produktus iekļauju ēdienkartē (protams arī gatavo barību un drāzeņus) un viņi ir ļoti apmierināti un lieliskā formā :!:
Pilnīgi dažādi dzīvnieki, jo jūrascūciņa ir strikts veģetārietis ,ko nevar teikt par kāmjiem.

Kā jau pati atbildēji,tad jūrascūciņa tik tiešām ir strikts veģetārietis,bet kāmis gan ir plēsējs un tāpēc arī tik dažāda ēdienkarte. Diemžēl par kāmjiem daudz neko nezinu. :roll:

Image

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Tue, 24. Jul, 2007 17:00

Pilnīgi dažādi dzīvnieki, jo jūrascūciņa ir strikts veģetārietis ,ko nevar teikt par kāmjiem.
Urse, tā biju es un mana atbilde Rudei, ne to pogu nospiedu :oops: , par strikto veģetārieti. :lol:

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Tue, 24. Jul, 2007 17:15

Inese wrote:Pilnīgi dažādi dzīvnieki, jo jūrascūciņa ir strikts veģetārietis ,ko nevar teikt par kāmjiem.
Urse, tā biju es un mana atbilde Rudei, ne to pogu nospiedu :oops: , par strikto veģetārieti. :lol:

Inese
Tagad skaidrs,kuram negadās. ;-)

Image

Return to “Barošana”