Page 1 of 1

Neēd dārzeņus.

Posted: Thu, 08. Apr, 2010 6:43
by xxLigucis
Man atkal gribētos noskaidrpt šādu jautājumu:
1.Vai rukšiem obligāti jāēd dārzeņi/augļi?
2.Kas varētu būt par iemeslu,ka ruksis pilnīgi uz dārzeņiem un augļiem nereaģē,bet sauso barību un sienu ēd.

Posted: Fri, 09. Apr, 2010 9:03
by Sandra
Jūrascūciņām dienā ir jāsaņem apmēram sauju dārzeņus. Tie satur dažādus vitamīnus un mikro-makro elementus. Tagad pavasarī dārzeņu izvēle nav pārāk liela, jo pārsvārā tie, kas ir nopērkami, ir ar ķīmiju apstrādāti. Tavs ruksis varbūt neēd dārzeņus tāpēc, ka nav pie tiem pieradis. Taču ik pa laikam noliec būrī nedaudz kādu burkāna vai ķīnas kāposta lapiņas gabaliņu. Vēlāk, kad izaugs jaunā zālīte, tad noteikti iedod to. No tās viņš nespēs atteikties un tad arī pie pārējiem dārzeņiem pieradīs :-)

Posted: Fri, 09. Apr, 2010 16:16
by xxLigucis
[quote="Sandra"]Jūrascūciņām dienā ir jāsaņem apmēram saiju dārzeņus. Tie satur dažādus vitamīnus un mikro-makro elementus. Tagad pavasarī dārzeņu izvēle nav pārāk liela, jo pārsvārā tie, kas ir nopērkami, ir ar ķīmiju apstrādāti. Tavs ruksis varbūt neēd dārzeņus tāpēc, ka nav pie tiem pieradis. Taču ik pa laikam noliec būrī nedaudz kādu burkāna vai ķīnas kāposta lapiņas gabaliņu. Vēlāk, kad izaugs jaunā zālīte, tad noteikti iedod to. No tās viņš nespēs atteikties un tad arī pie pārējiem dārzeņiem pieradīs :-)[/quote]

Paldies par atbildi.

Posted: Sat, 10. Apr, 2010 11:34
by Sandra
xxLigucis wrote:
Sandra wrote:Jūrascūciņām dienā ir jāsaņem apmēram saiju dārzeņus. Tie satur dažādus vitamīnus un mikro-makro elementus. Tagad pavasarī dārzeņu izvēle nav pārāk liela, jo pārsvārā tie, kas ir nopērkami, ir ar ķīmiju apstrādāti. Tavs ruksis varbūt neēd dārzeņus tāpēc, ka nav pie tiem pieradis. Taču ik pa laikam noliec būrī nedaudz kādu burkāna vai ķīnas kāposta lapiņas gabaliņu. Vēlāk, kad izaugs jaunā zālīte, tad noteikti iedod to. No tās viņš nespēs atteikties un tad arī pie pārējiem dārzeņiem pieradīs :-)


Paldies par atbildi.


;-)

Posted: Fri, 16. Apr, 2010 1:42
by Lyuba
Manam cukim vispar bija dieta. Driksteja dot tikai sauso baribu un sienu. Un udens protams ka obligati. Nekadus darzenus, nekadus auglus. Tapec veterinararste rekomendeja nopirkt Prestige sauso baribu. Jo tur ir visi svarigie vitamini kas varetu but darzenos.