Gribu pirkt žurciņu!

Viss par Žurku paveidiem un krāsu varietātēm.
Chelsey
Jaunā kāvija

Gribu pirkt žurciņu!

Postby Chelsey » Mon, 23. Mar, 2009 23:20

Sveiki!
Jau kādu laiku gatavojos žurciņas iegādei! Šodien beidzot nopirku lielu un smuku būrīti, bet radušies daži jautājumi par žurciņas šķirni/krāsojumu. Man pašai par šķirnīti ir vienlga, bet cik esmu manījusi zoo veikalos -pārsvarā pieejamas melnbaltās. Vai balti-sudraboti krāsotās ir kāda īpaša šķirne, jeb parastās žurciņas arī var būt šādā krāsā.
Man ļoti kārojas šāda krāsojuma žurciņu -
Image
Image
Image
Vai šīs ir kādas šķirnes žurkas?
Rats, Sandmouses and Dogs

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Mon, 30. Mar, 2009 17:50

Parastās diez vai būs šadāk krāsojumā. ;-)
Imagehttp://megrekss.eu

Chelsey
Jaunā kāvija

Postby Chelsey » Mon, 30. Mar, 2009 22:20

Esmu noskaidrojusi, ka šīs ir Husky žurciņas. Dino zoo tādas var iegādāties (tikai bez tik labi izteikta krāsojuma), bet mani ļoti piesaistījušas dumbo un rex žurkas. Varbūt jūs zināt, vai tādas var iegādāties kādā Rīgas zooveikalā? Jeb vienīgā iespēja ir meklēt pie privātiem žurcēnu audzētājiem?
Vienkārši tagad, kad jau otro nedēļu meklēju sev mīluli, vēl aizvien neesmu atradusi piemērotas žurkmeitenes. :sad:

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Tue, 31. Mar, 2009 8:21

Kādreiz Rex žurciņas biju redzējusi pārdošanā zooveikalā uz Dzirnavu ielas (netālu no Čaka ielas krustojuma). Varbūt šā veikala pārdevējas zin cilvēku, kurš šīs žurciņas bija nesis pārdošanai.

Inese
Kluba valde

Postby Inese » Thu, 02. Apr, 2009 22:24

Savā ziņā retums, paskatieties ss.lv šad tad parādās ,mums Liepājā es vakar pamanīju Dambo un plikās žurciņas, zoo veikalā bija par 15 ls..
Imagehttp://megrekss.eu

Chelsey
Jaunā kāvija

Postby Chelsey » Sat, 04. Apr, 2009 11:48

Liels paldies, bet kopš cetrurtdienas jau esmu saimniece divām ļoti jaukām žurku meitiņām! Tās gan ir parastas, bet nu ļoti mīļas un maziņas (pagaidām)! :grin:

Return to “Žurku paveidi”