Žurkas tualete

Šeit var apspriest visus jautājumus par žurku barošanu, kopšanu, uzvedību, vairošanos.
janciss
Jaunā kāvija

Žurkas tualete

Postby janciss » Sun, 16. Dec, 2007 20:45

Pašam agrāk bija žurka, un tā bija ljoti gudra.
Pagājuši apmēram 3 gadi kad vinjas vairs nav, un te pēkšnji izdomāju ka man vaidzētu atkal kādu iegādāties!

Bet es gribu zināt vai žurkai var iemācīt nokārtoties vinjas tualetē, un kā ?
Es kautkur lasiju ka zooveikalos var nopirkt kautkādas kastiites priek6 zurkas tualetes, un ka vinjai var iemāciit ,nokārtoties tikai tur !
------>(\_/)
------>(*!*)
--->*--(" ")--*
------->|/\|

janciss
Jaunā kāvija

Postby janciss » Mon, 17. Dec, 2007 23:45

Nu jā skatos ka seit nav neviena zurku eksperta ! :lol:
------>(\_/)

------>(*!*)

--->*--(" ")--*

------->|/\|

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Tue, 18. Dec, 2007 11:56

Nav gan. Man savulaik bija žurciņas kādus 8 gadus apmēram.
Ir žurkas,kas akurāti nokārtojās vienā būra stūrī un ēdiena atliekas arī samet tai pašā stūrī. Tādas žurciņas ātri varēs iemācīt izmantot grauzēju stūra tualeti.
Taču ir arī žurciņas,kuras nu nekādīgi nenosauksi par tīrīgām un tādām tā tualete bijusi nebijusi. :-) Man viens pārītis bija arī tādas netīreles,ka pat pusmetra attālumā ap būri dienā vairākas reizes dabūju tīrīt. :evil:

Ja tev ir vēlēšanās,tad vari radināt žurkas pie tualetes izmantošanas un pēcāk padalīties arī ar mums savā pieredzē. ;-)
*Nav jēgas dzīvot šodienai,ja nav sapņa rītdienai*
Image

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Wed, 19. Dec, 2007 18:49

Es gan nezinu vai ir jēga mācīt žurku nokārtoties tualetē... :nixweiss: Viņas izkārnījumi jau nav tik lieli. Un zinot cik žurcītes bieži nokārtojas nezinu vai tas ir vajadzīgs. Man arī reiz bija žurciņa, taču viņa nekādas lielās šmuces netaisīja...Es vispār ieteiktu iegādāties jūrascūciņu, bet vari izlemt kā tev labāk patīk... :pfeif:
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!
Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

ieve
Jaunā kāvija

Postby ieve » Sat, 27. Nov, 2010 20:55

Tince wrote:...Es vispār ieteiktu iegādāties jūrascūciņu, bet vari izlemt kā tev labāk patīk... :pfeif:

Man līdz šim bija bijušas tikai žurciņas ( pa visiem gadiem kopā 7 gb.) un varu noteikti teikt,ka jūras cūciņas nokārtojas DAUDZ DAUDZ reizes lielākām porcijām nekā žurciņas. Skatoties uz to izkārnījumu daudzumu, urīna pleķiem, kas ir ik pēc 3 dienām tīrot cūciņu būrīšus- es sliecos domāt,ka vienai žurciņai tur būtu jāpiepūlas mēnesi, lai tādu daudzumu saražotu!

Return to “Žurku uzturēšana”