Gribu agutu, taadu iistu mezhoneenu

Grauzēju īpašnieku sludinājumi.

Moderators: Inese, Moderators

bibis
Kāvija

Gribu agutu, taadu iistu mezhoneenu

Postby bibis » Sun, 29. Jun, 2008 11:11

Kopsh Bibis aizgaajis, buuris (miiiiilziigs trushu buuris) maan turpatvien staav, nav bijis laika piekjerties "seku likvidaacijai". Zinu to, ka gribu veel kaadu cuuci, bet, taa kaaa ziemaa pa maaju praktiski nedziivojos, gribeetos cuucim arii kompaaniju- divataa tomeer jautraak. AGUTS peec rakstura apraksta un bildeem man nu SHAUSSSSSMIIGI PATIIK, tik neesmu nekur maniijusi, ka kaadu taadu eksemplaaru paardod. dzimumam manaa skatiijumaa nav noziimes (pagaidaam).
atcerors, ka puikus gruutaak saradinaat- kaads ir kritiskais vecums, kuraa vinji jau savu teritoriju dala? dazhaadas shkjirnes tachu sho procesu neietekmee? otra cuucinja var buut jebkaada, tachu aguts laikam taalaak arii ietekmees paarinieka/ces izveeli.
un kaadaas cenaas tie aguti meedz buut? var buut, ka tas cuucinju izveeli aatri saliks pa plauktinjiem :grin:
viens maktens siiivns

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Sun, 29. Jun, 2008 12:56

Aguti nebūs īsti šķirne, bet gan jūrascūciņas krāsa un šāda krāsa var būt dažādu šķirņu jūrascūciņām. Faktiski tā ir jūrascūciņu pirmatnējā (senču) krāsa - katra spalviņa ir pārklāta ar dažādā secībā esošām krāsām.
Kur tu izlasīji par aguti? Varbūt var apskatīties un tādā veidā noteikt, kas īsti par šķirni tā ir bijusi.

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Sun, 29. Jun, 2008 15:45

Man patreiz ir viena US Teddiju meitenīte ar aguti krāsas laukumiem. Patiesībā man ir patreiz gan tekseļu divi puikas pārdošanai gan arī US tediiju divi puikas un meitene pārdošanai,vienīgi jāatrod laiks sabildēt un izlikt apskatei.
Domāju to nākošās nedēļas laikā izdarīt. :-)

Aguti ir krāsas varietāte,kur matiņš ir divās vai trīs krāsās sadalīts. Ir valstis kurās aguti gludspalvainajām ir atzīta kā atsevišķa šķirne,bet ne pie mums Latvijā, jo mums šķirnes cūciņas kā tādas ir ļoti maz patreiz.
Bibis
Tavs izteikums par nešpetno raksturu vairāk tomēr ir attiecināms uz gludspalvaino cūciņu šķirni,kuras vairumā gadījumu mēdz būt skaļākas un šiverīgākas kā arī bailīgākas savā raksturā. ;-)
*Nav jēgas dzīvot šodienai,ja nav sapņa rītdienai*
Image

bibis
Kāvija

Postby bibis » Sun, 29. Jun, 2008 16:19

nu salasiijos Sandras ieliktajaa linkaa
http://www.svinki.ru/28-04.html
kur vienlaiciigi staav rakstiits, ka aguts neesot shkjirne, bet kraasa un tai pat laikaa "cik gan gruuti muusu valstii (Krievija) atras tiirshkjirnes shaadus lopinjus". peec ciltrakstiem nedzenos. gribaas vienkaarshi veseliigu cuukji, veelams no "rokaam".
un tas cuukjis, kas ir laulux'ai man vienkaarshi MOMENTAA acii un sirdii iekrita :-) TAAAADS sharmantais bosiks, ka vai turies pie stenderes :lol:
naakoshnedlej gan es nebuushu LV, bet nu bildiites man NOTEIKTI vairaak izteiks par shkjirnju nosaukumiem, kurus es joprojaam jaucu. es ticu, ka ne jau mees izveelamies dziivniekus, bet vinji izveelas muus :)
viens maktens siiivns

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Sun, 29. Jun, 2008 16:51

Jā, tur tiešām rakstīts tā jocīgi :grin: Vienā vietā nosauc par šķirni, bet otrā par krāsu.
Vai tava vēlēšanās bija tieši šādu raibulīti dabūt vai šiverīgais raksturs ieinteresēja? Ir jau arī tā, ka tām saucamajām mierīgajām šķirnēm pagadās pa izņēmumam un piedzimst fiksais mazulis ;-)

bibis
Kāvija

Postby bibis » Sun, 29. Jun, 2008 17:04

tie zveeri jau visi BAISI miilji, beigaas buus taa, ka panjemshu to, kas uzrunaas, un aizmirsiisies visi kraasu un shkjirnju untumi.
man laikam patika tas konkreetais cuuks- vinjsh mani arii uzrunaaja, bet vinjam jau ir saimniece. shiveriigums nav miinuss manaa skatiijumaa! es jau gandriiz vienu skinniju sataisiijos braukt luukot, bet sabijos, ka ja jau cuuks ar vilnu TIK AATRI iesnas sakjer, tad skinnijs vispaar akvaarijaa jaatur.. bet gan jau taa nav. mums vienkaarshi ir jaunaa maaja un it kaa viss labi nopakots, bet VIENALGA caurveejsh kaut kaa uzrodas, atverot logu.
betnu liidzsvaram (es te atkal tikai filozofeeju, dziivee GANJAU viss buus savaadaak :lol: ) viens/a vareetu buut zhipchiks, otrs taads, kas pa visu maaju nav jaakjer rokaa :-)
viens maktens siiivns

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Sun, 29. Jun, 2008 17:48

Mums te sen forumā nav manīts Vinnijs,viņiem ir pārītis ar aguti krāsas cūciņām un mazuļi arī dzimsts tīri aguti krāsā. :-)

Image

Novella
Pieredzējusī kāvija

Postby Novella » Sun, 29. Jun, 2008 19:51

Aguti ir šķirne , nevis krāsa!!! :evil: :evil: http://www.svinki.ru/20-05.html
.

Novella
Pieredzējusī kāvija

Postby Novella » Sun, 29. Jun, 2008 19:53

http://morsvinki.ru/content/view/72/96/
SAndra , tur raksta , ka viņi runā forumā par aguti škirnes ! , nevis krāsas cūciņām , jo krāsa var būt arī citām šķirnēm , tapēc aguti ir šķirne.
.

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Sun, 29. Jun, 2008 20:17

Novella wrote:http://morsvinki.ru/content/view/72/96/
SAndra , tur raksta , ka viņi runā forumā par aguti škirnes ! , nevis krāsas cūciņām , jo krāsa var būt arī citām šķirnēm , tapēc aguti ir šķirne.

:grin: es piekrītu. Iegāju dažās mājas lapās un izlasīju, ka tā pati gludspalvainā ar aguti krāsu tiek dēvēta par aguti šķirni.

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Sun, 29. Jun, 2008 22:48

Varbūt kādam ir kāda garspalvaina cūciņa, kura meklē saimnieku? :roll:
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!
Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

bibis
Kāvija

Postby bibis » Sun, 29. Jun, 2008 23:37

ja pav isam godiigi, tad man nelaba duusha sametaas tos tekstus palasot. MAN TAS SHKJIET NOZIEGUMS PRET DZIIVIIBINJAAM, krusto asinsradiniekus daudzaas paaudzees un pavairo kaa taadus daarzenjus. un GALVENAIS- lai dabuutu kaut kaadu mistisku kraasu, kuru beigaas par SHKJIRNI neatziist.. nebriinos, ka arii kloneeti cilveeki starp mums jau staigaa..

taa kaa ar "tiirshkjirnes dziivnieku buushanaam" lidiz shim nebiju sastapusies, pat nebiju aizdomaajusies, kas un kaa. tagad manaa smadzeniitee tas daudz ko saliek pa plauktinjiem- ja shitaa krusto asinsradiniekus, tad man vairs jautaajumu nav, kaapeec cuuka shkjauda, ja atver logu reizee ar ledusskapi, kaapeec paraadaas augonji un visas paareejaas nebuushanas. . akvai, cik daargi tie dziivniecinji maksaa par muusu izpriecaam :sad:
viens maktens siiivns

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Sun, 29. Jun, 2008 23:58

Tince wrote:Varbūt kādam ir kāda garspalvaina cūciņa, kura meklē saimnieku? :roll:

Ursei-kvīkai ir garspalvainās cūciņas, kuras meklē saimniekus :-)

Sandra
Kluba valde

Postby Sandra » Mon, 30. Jun, 2008 0:04

Bibi! Tu pārāk asi visu esi uztvērusi un nav jau tik traki. Protams, lai šķirni izveidotu un nostiprinātu sanāk krustot radiniekus un neviens selekcijas darbs nav bez tā izticis. Tas ir gan cūkām, gan govīm, gan zirgiem, kaķiem u.t.,t. un tas viss tiek darīts arī ar apdomu. Uz šodienu cenšās izvairīties no radinieku krustošanas. Ir taču jau pietiekami daudz jūrascūciņu lai to nedarītu.

Urse-Kvīka
Zinošā kāvija

Postby Urse-Kvīka » Mon, 30. Jun, 2008 10:11

Tince
Jā, man ir divi mazi tekseļu puikas bruņurupuču krāsā,kuri ir jau gatavi doties uz jaunām mājām. Nedaudz vēlā sabildēšu un ielikšu bildes. Ja ieinteresēsies vai ir kādi personīgas dabas jautājumi,tad raksti uz PM. ;-)

Image

Return to “Pārdošu/Atdošu Pirkšu/Paņemšu”