sirdssaape par cuukji ieksh Dino Zoo galerijaa Centrs

Grauzēju īpašnieku sludinājumi.

Moderators: Inese, Moderators

bibis
Kāvija

sirdssaape par cuukji ieksh Dino Zoo galerijaa Centrs

Postby bibis » Sun, 18. May, 2008 23:59

Galerijaa centrs parasti var dabuut zemgales sienu, jo tas Dino Zoo taadaa iipashi mekleejamaa vietaa atrodas (pagrabstaavaa), tad nu piestaigaaju tur ik pa laikam un iepeerku prieksh sava ruksha. arii dziivniekus vinji tur tirgo un jau meenesi saraavies chokurinjaa tur tup pet klases rozeshcuukjis- balts ar melnu dibengalu, melnaam, bet iekritushaam achteleem, un ap labo actinju melns- pirms nedeeljas vinjsh tupeeja tai pashaa vietaa un tik pat saraavies kaa shodien. paardeveeja teica, ka esot puiks. bet labaakais tai visaa, ka uz vinja akvaarija uzlipinaata ziimiite -30% taa kaa pienam ar iztekoshu deriiguma teminju...
iisos vaardos sirds sazhnjaudzaas- TAM ZVEERINJAM IR VAJADZIIGAS GAADIIGAS ROKAS UN VETAARSTS. es labpraat panjemtu veel vienu cuukji, bet, taa kaa driiz saaksies koncerttuure, man nebuus ne laika, ne iespeejas divus puikus radinaat vieu pie otra un sekot vinja izveseljoshanaas procesam
:sad:
viens maktens siiivns

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Mon, 19. May, 2008 19:40

Parasti Valmieras Maximā noskatos uz zvēriņiem, kas piebāzuši degunus pie gaisa caurumiņiem. Tur bija arī tāds diezgan mīlīgs cūcītis. Vienā dienā eju un redzu, ka viņš tādā dīvainā pozā guļ - uz sāniem. Cūcis vēl maziņš izskatās, bet man jau likās, ka beigts. Nākošajā dienā sanāca nostaigāt gar šo pašu veikalu - cūča būris tukšs, viss izvākts. Žēl bija :cry: :cry:
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!
Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

puukuciss
Jaunā kāvija

Postby puukuciss » Wed, 28. May, 2008 17:37

Jaa es arii Valmieraa maximaa esmu redzeejusi , ka beigti pelju mazulji gulj buuros.. :|
:) mazs cūci cūcis.

Lotinja
Moderators

Postby Lotinja » Thu, 29. May, 2008 12:12

patiesiibaa, es pa daudziem dino apgrozos (gan riigaa gan juurmalaa) un teikshu taa - ir sajuuta ka paardeveejaam pilniigi vienaldziigi ir tie dziivniecinji - un ne tikai juurascuucinjas, pat tie putninji kas tur miit ir diezgan nozzeelojamaa staavoklii!! biezzi esot veikalaa (dino) var redzeet ka uudens traucinji ir tukshi, bet uz aizraadiijumiem atbild ka neesot bijis laika, jo luuk tik daudz darba, vai tikko saacies darba laiks, bet tai pat laikaa vinjaam vienmeer ir laiks pajautaat vai nav nepiecieshama konsultaacija (manaas aciis gan pilniigi aplamas konsultaacijas)! ir bijusi doma pat zvaniit uz dino administraaciju vai rakstiit kaadu kljemzu, bet nekad nau sanacis laika:( .... (turpinajums sekos)...
-Lotinja-

Tince
Pieredzējusī kāvija

Postby Tince » Thu, 29. May, 2008 23:10

Lotinja wrote:patiesiibaa, es pa daudziem dino apgrozos (gan riigaa gan juurmalaa) un teikshu taa - ir sajuuta ka paardeveejaam pilniigi vienaldziigi ir tie dziivniecinji - un ne tikai juurascuucinjas, pat tie putninji kas tur miit ir diezgan nozzeelojamaa staavoklii!! biezzi esot veikalaa (dino) var redzeet ka uudens traucinji ir tukshi, bet uz aizraadiijumiem atbild ka neesot bijis laika, jo luuk tik daudz darba, vai tikko saacies darba laiks, bet tai pat laikaa vinjaam vienmeer ir laiks pajautaat vai nav nepiecieshama konsultaacija (manaas aciis gan pilniigi aplamas konsultaacijas)! ir bijusi doma pat zvaniit uz dino administraaciju vai rakstiit kaadu kljemzu, bet nekad nau sanacis laika:( .... (turpinajums sekos)...

Lotinja žēlojas, ka dino zoo ir slikts veikals, bet uz aizrādījumu, ka vajadzētu sūdzēties, atbild, ka neesot bijis laika, jo lūk tik daudz darba, bet tai pat laikā viņai vienmēr ir laiks pasūdzēties forumā :twisted:
(sorry, kkādu nepareizo līdzību saskatu)
Mīli savu cūciņu un samīļo to katru dienu!

Es mīlu dzīvniekus - visus pēc kārtas!!!

Return to “Pārdošu/Atdošu Pirkšu/Paņemšu”