Gardumi !

Grauzēju īpašnieku sludinājumi.

Moderators: Inese, Moderators

Kiksinja
Jaunā kāvija

Gardumi !

Postby Kiksinja » Mon, 08. Jun, 2009 15:16

Tā nu sagadījies, ka mans cūciņš izbrāķēja manus pirktos saldumus. [-X

Tad nu pārdodu -->

1. Nage-Stein (mit Kroketten und Seetang) - Papildbarība trušiem un citiem maziem grauzējiem. Skrubināmais akmens. Satur svarīgākās un nepieciešamākās barības vielas, kas nodrošina veselīgu kažoku. (laikam manējam tas negribas) Sastāvdaļas : minerālvielas, aļģes 1%, graudaugi 5%. Satur pieļaujamās krāsvielas. Izplatītājs : SIA "Unison Trading Loģika" Cena - pirku pa 0,70Ls , atdošu pa 0,50Ls.

2. Prestlge Crock Apple - Papildbarība jūrascūciņām un citiem maziem grauzējiem. Gards un veselīgs našķis ar āboliem un mežrozīšu augiem. Bagāts ar vitamīniem un Omega 3 . Nodrošina nepieciešamo slodzi zobiem, rūpējas par grauzēju zobu veselību. Izejvielas :"graudaugi, augļi (10% ābolu un možrozīšu augļu) , dārzeņu pārstrādes produkti, cukurs, tauki un eļļas, sēklas (linsēklas) , piens un piena produkti, minerālvielas. Sastāvs : A vitamīns 1500iU/kg, D3 vitamīns 1250iU/kg, E vitamīns 60mg/kg, C vitamīns 800mg/kg , ES atļautie antioksidanti un krāsvielas. Lietošanas deva - 1 - 4 gabaliņi dienā (atkarībā no dzīvnieka lieluma). Cena - pirku pa 1,18ls , atdošu pa 1,00ls .

Atrodos Saldū.
Sazināties ar mani var caur e-pastu - kiksinja@inbox.lv vai caur telefōnu (mob.) 22190767 (sms vai zvanot)

Return to “Pārdošu/Atdošu Pirkšu/Paņemšu”