Kā izveidot ieskrietuvi

Šī doma atnāca pati, kad ieraudzīju veikalā šos apaļos kociņus. Nezin kāpēc, atmiņā nāca pasaku koka namiņi. Kociņi bija diametrā apmēram 7mm un garumā līdz 2 m, stāvēja kā gaidīdami mani.
Tā nu es viņus nopirku.
Pēc tam es viņus sagriezu ar elektrisko zāģīti īsākos gabalos pa 15 cm.

null

Pēc tam katrā galā 2 cm atstatumā no gala izurbu caurumiņus 2mm.

null

Kā tikko es to izdarīju, galvā ienāca cita doma, par to cik universāls ir šis izstrādājums.
No tā ar ko šos kociņus sastiprināt arī atkarīgs, cik universāls būs izstrādājums (par to drusku vēlāk). Es paņēmu 2 gabalus stieples (tie bija vecu būru gabaliņi, kurus man uzdāvināja tirgū, bija īsti vietā) un sāku vērt caur izurbtiem caurumiem

null

null

To kas iznāca, jūs redzat attēlā. Tagad iestājas pats interesantākais moments.
Sākam šo konstrukciju liekt.Un ko mēs redzam?

null

Pareizi mēs redzam lielisku „Ieskrietuvi” (viņas taču tur skrien iekšā) kā arī paslēptuve mūsu un jūsu mīluļiem. Lai „Ieskrietuve” neliektos atpakaļ, es ievietoju pēdējos divus kociņus šķērsām konstrukcijai.

null

Dēļ tā kā stieple ir stingra nebūs vajadzīga ne līme ne arī naglas.
Tagad pamēģināsim vienkārši pagriezt mūsu izstrādājumu.

null

Arī tādā izskatā to var likt iekšā būrī teritorijas sadalei. Bet tagad iedomājieties, ka šis izstrādājums ir uz sāna drusku garāks un platāks, un ar mazām atstarpēm starp puļķīšiem. Jā, jā, jā- brīnišķīga starpsiena.
Tagad iedomāsimies, ka stieples vietā to visu savienosim ar striķīti. Jā, jā, jā brīnišķīgs šūpuļtīkls. Bet pats interesantākais man ienāca prātā šodien, ka ar tādu konstrukciju var noslēgt sānus un noformēt aizmugurējā fonu, Jūsu un mūsu būriem. Būs gan skaisti, gan arī gruži nelido ārā pa sāniem. Visas šīs idejas un neilgais darbs mani iepriecināja. Ceru, ka jums un jūsu jūrascūciņām tas arī iepatiksies un iedvesmos uz turpmākiem darbiem.

null

Ar cieņu
Antons Česnokovs. ( http://www.svinka.spb.ru/)
Ineses Šneideres tulkojums.