Zooekspo 2013

Ģimenes ar bērniem un visi interesenti ir laipni gaidīti Ķīpsalā, kuru 9. un 10. novembrī pieskandinās visdažādāko dzīvnieku balsis, jo notiks starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde «Zooekspo 2013». Vienā hallē varēs vērot simtiem visdažādāko šķirņu suņus un aplūkot plašu zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīciju, savukārt otrā hallē varēs aplūkot kaķus, mājas seskus, trušus, dekoratīvos putnus, visdažādākos dekoratīvos grauzējus un citus dzīvniekus.

http://www.bt1.lv/zooekspo/images/top_suns.jpg

Dzīvnieku ģimeņu dienas Rīgas Zooloģiskajā dārzā!

,

15. un 16. maijā tiekamies Dzīvnieku ģimeņu dienās Rīgas Zooloģiskajā dārzā!
Šajās dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00 Zoodārza Akvārija zālē būs apskatāma Cavies& Co dekoratīvo grauzēju izstāde. Tajā varēs aplūkot dažādas jūrascūciņas, žurkas, šinšillas, degu un peles. Izstādē piedalīšoties arī kāds negrauzējs – trusis, kurš pat ļaušot sevi dažkārt samīļot.
Lai zoodārza apmeklējums un grauzēju izstādes baudīšana būtu tīkamāka, 15. un 16. maijā ģimenēm tiek piedāvātas lētākas ieejas biļetes – 2 pieaugušie un 1-3 bērni – tikai 10 lati. Par katru nākošo bērnu – tikai 1 lats.
Bez tam būs iespēja piedalīties un sveikt dzīvnieku ģimenes, gan tās, kurās jau jandalējas mazuļi, gan arī tās, kurās pēcnācēji vēl tikai gaidāmi. Tātad – pie ieejas saņemat īpašu ceļa lapu, apmeklējat īpašās dzīvnieku ģimenes, uzspiediet zīmogus uz lapas. Kad darbiņš padarīts, tad līdz 16:00 var doties uz Lauku sētu, kur Rīgas piena kombināts dāvās garšīgas balviņas.
Vēl zoodārzā darbosies Animācijas darbnīca, kurā mācīsimies veidot multfilmiņas par dzīvniekiem. Šajā darbā palīdzēs studenti no Latvijas Mākslas akadēmijas un Tallina universitātes.
Sestdien un svētdien būs jauka atkaltikšanās ar slaveno roni Puiku – slaveno triku meistaru, kurš rādīs, ko pa ziemu nav aizmirsis. Tas saldajam ēdienam, bet jau no 11:45 varēsiet vērot kā pusdieno citi zoodārza iemītnieki – kazuāri, ziemeļbrieži, pelikāni un jūraskraukļi, kaķu lemuri, surikati un žirafes.

Šogad padevies īsti pērtiķisks gads, jo mazuļus sarūpējuši gan kaķu lemuri, gan huzārpērtiķi, gan Japānas makaki, gan arī parastie kalitriksi. Kā ierasts, Lauku sētā spriņģo jautri jēri un kazlēni. Apkakles pekaru daudzskaitlīgajā saimē draiskojas dažāda lieluma mazuļi. Putnu saimē arī karsts darba laiks – olu perēšana, tādēļ ar mazuļiem vēl kāds laiciņš jāpagaida. Tad varēs vērot, kas iznācis Japānas dzērvēm, mandarīnpīlēm.
Eh, bet ko tur daudz stāstīt, labāk – vienreiz redzēt, nekā daudzreiz dzirdēt. Atvēliet laiku ģimenei!

Zooekspo 2009, bildes

Izstāde veiksmīgi pagājusi,- šeit dažas no bildēm.

undefined

„Zooekspo’2009”

LKF kluba rīkotā Starptautiskā izstāde „Zooekspo’2009”, Rīga,

STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE (Kvalifikācija “Cruft” izstādei)
INTERNATIONAL DOG SHOW (Cruft’s qualification show)
31.10.2009.
STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “ZOOEKSPO’2009”
INTERNATIONAL DOG SHOW “ZOOEXPO’2009 ”
01.11.2009.
Rīgā, Olimpiskajā hallē ‘’SKONTO’’, E.Melngaiļa ielā 1a
Riga, Olympic hall ‘’SKONTO’’, E.Melngaiļa str. 1a
Sīkāka informācija www.dogs.lv
„Zooekspo’2009” izstādē piedalīsies arī Cavies &Co klubs, varēsiet iepazīties ar dažādām jūrascūciņu šķirnēm un citu grauzēju paveidiem.

Izstāde Rīgas zoodārzā

2009 gadā 16, 17 maijā Rīgas zoodārzā Ģimenes dienu ietvarā notika arī kluba Cavies& Co grauzēju izstāde, sadarbībā ar kluba draugiem, kā piemēram,- Jeļenu Kustovu ar dekoratīvo putnu audzētavu ”Putnu Impērija”, kura iepazīstināja apmeklētājus arī ar dažādām dekoratīvo putnu šķirnēm. Izstādē bija redzamas dažādu paveidu žurkas: Haska, Rekss, Dubl Rekss, Dambo, Dambo- Rekss, bija redzamas arī dažādas peles: smilšu peles, plikās peles, dekoratīvās peles, kā arī redzami peļveidīgie kāmji, Sīrijas garspalvainie un īsspalvainie kāmji, šinšilas, degu. No jūrascūciņām bija apskatāmas tādas šķirnes: Gludspalvainā, US tediju, Peruāņu, Alpakas, Merino, Šelts, kā arī apmīļojamas bezšķirnes jūrascūciņas Angoras, Rozete un Pundurtrusīši.
P.s. pārējās bildes varat apskatīt mūsu forumā:
http://www.cavy.lv/forum/viewtopic.php?p=15588#15588

Izstāde

2007.gada 10.-11. novembrī, Rīgā Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6 b notiks izstāde.
Šajā izstādē būs redzamas gan kluba Cavies& Co šķirnes jūrascūciņas kā arī citi grauzēji. Būs iespēja arī iegādāties gan šķirnes, gan bezšķirnes jūrascūciņas.
Būs arī trušu un putnu izstāde. Paralēli citā zālē notiks šķirnes suņu izstāde.

Tikšanās

21 jūlijā 2007 gadā notika foruma biedru tikšanās Rīgā. Tikšanās notika draudzīgā, siltā atmosfērā, kurā piedalījās arī dažas jūrascūciņas.
Mūsu klubā iestājās arī 4 jauni biedri.

Šeit sirsnīga jūrascūķu puiku tikšanās.

null

Bildē redzami mūsu foruma Vinnija un Lyuba jūrascūķu puikas.

Jauna mājas lapa

Tagad mūsu lasītājiem pieejama bez cavy.lv vēl paralēla lapa
http://cavy.lv/rodent/
Šajā jaunajā sadaļā pšlaik ir sadaļas par trušiem, degu, žurkām, kāmjiem.
Plānots tās regulāri papildināt.

Paziņojums

     Laipni lūdzam Latvijas šķirnes jūrascūciņu un citu grauzēju audzētāju kluba mājas lapā. Lapā būs pieejama plaša informācija par jūrascūciņām, kā arī ar laiku par citiem grauzējiem. Būs informācija par šķirnēm un šķirņu standartiem un kluba aktivitātēm. Lapa tiks regulāri papildināta un veiktas izmaiņas dizainā. Lapa ir jauna un iespējamas kļūdas, ja tādas pamanāt lūdzu ziņot Administrācijai (forumā vai uz e-pastu cavy@cavy.lv).

Ja ir vēlme sadarboties un uzrakstīt vai iztulkot rakstu laipni lūdzam.

Administrācija.

Nodibināts klubs

     Beidzot tas ir noticis – ir oficiāli reģistrēts Latvijas šķirnes jūrascūciņu un citu grauzēju audzētāju klubs “Cavies&Co”.